Novi Beograd – S.K.B.G. 20:4 (11:4)

Novi Beograd: Rustemaj 3, Zarić,Nešić, Stojanović, Starčević 2, Šuvajić 3, Živković, Mirković, Pisarić 6, Međedović 3, Milinčić, Petković, Radisavljević, Daljević 3.

Poletarci Novog Beograda ostvarili su drugu uzastopnu pobedu u LMK.
Ovoga puta naši momci su bili bolji od ekipe S.K.B.G. , rezultatom 20:4.

Od samog početka naši igrači su nametnuli jak ritam igre i nagovestili svom protivniku da su dosta zrelija i ozbiljnija ekipa , nego u prvom delu. Prva osetnija prednost za Novi Beograd bila je u 14. minutu kada je rezultat na semaforu bio 6:3. U nastavku utakmice za samo 6 minuta naši dečaci prave seriju od 5:1 i na odmor odlaze sa 7 golova viška (11:4). U drugom poluvremenu , kada su svi očekivali da će naši momci “pasti” u igri, oni dodaju “gas” i jakom i čvrstom odbranom nisu primili nijedan gol u nastavku, a dali su čak 9, za konačnih 20:4.
Treba istaći i to da je trener Simić svakom igraču pružio šansu, a oni su mu to vratili na najbolji mogući način, ubedljivom pobedom.