Radnički Obrenovac – Novi Beograd 29-31 (15-15)

Sudije: Arsenović i Ivanović (Beograd)
Sedmerci: Radnički 3(2) Novi Beograd 9(7)
Isključenja: Radnički 14 minuta, Novi Beograd 6 minuta

Radnički: Vesović 4, Filipović, Vesić 5, Vasić, Ninković, Ilić, Stojanović, Đurđević, Marković 7, Jevđenović S. 8 (1), Jevđenović N, Zarin 5 (1), Jokić, Krstić.

Novi Beograd: Dimitrijević 9 odbrana, Marković 2, Matičić 1 , Dubljević 1, Radenković 6(3) , Gopić , Minić 2, Popović , Stevanović, Breti 9 odbrana (1 sedmerac), Laović 4(1), Bijelić 6, Mandić 9 (3), Nikolić.

Igrač utakmice: Mandić Nenad (Novi Beograd)

Na gostovanju u Obrenovcu naši prvotimci su tek krajnjim naporom uspeli da osvoje zlata vredne bodove posle kojih je plasman u prvu ligu gotovo izvestan. Izuzetno motivisana ekipa Radničkog je iskoristila prepotentnost naših momaka na startu utakmice i povela u 6. minutu sa 5-0! Posle tajm auta Maksimovića naši momci su se uozbiljili i vrlo brzo uhvatili rezultatski priključak. Od 15. minuta se igralo gol za gol , ali je Novi Beograd ispustio lepu priliku da na odmor ode sa nekoliko golova prednosti. U nastavku, viđeno je odlično drugo poluvreme. U neizvestnoj završnici Novi Beograd se bolje snašao i sa nekoliko pogodaka kapitena Mandića zabeležio još jednu pobedu. U preostalih 6 kola dovoljno nam je da pobedimo na 2 utakmice i tako ćemo i zvanično postati prvoligaši!