Prva pobeda u nastavku prvenstva dečaka ’95.godište

teren: Bežanijska kosa
sudije: Bazić Nenad i Ranković Marijana
isključenja: Cerak – 2 minuta , Novi Beograd – 6 minuta
sedmerci: Cerak 1 (1) , Novi Beograd 3 (1)

Andrejić (8 odbrana) , Pupavac 7 , Lazarević 7 , Ćirković 7 , Cvijetić 3 , Marušić 2 , Fetovski 5 , Tišma.

Prva pobeda naših dečaka u nastavku jesenjeg dela na “gostujućem terenu” (igralo se na našem terenu na Bežanijskoj kosi , zbog lakše organizacije utakmice).Angažovano od samog početka su krenuli mladi “novobeograđani” i odmah na početku nagovestili ko “nosi” bodove kući (3:10 , u 15. minutu).
U nastavku meča naši momci dolaze do još veće prednosti koja je u 36 .minutu iznosila čak 11 golova razlike (10 : 21).Od tog trenutka pa sve do kraja dolazi do opuštanja naše ekipe što koristi protivnička ekipa i smanjuje rezultatsku zaostalost na “samo” šest golova razlike (25:31) , što je bio i krajnji rezultat meča.
Raduje to što je konačno svoj dan imao i mladi golman Nikola Andrejić , koji je svojim bravuroznim odbranama doneo laganu pobedu našoj ekipi. Želimo mu još puno ovakvih utakmica!!