Poraz u Zaječaru koji ohrabruje

Drugo poluvreme je po mnogo čemu podsećalo na prvo, ista igra u napadu domaćina i održavanje razlike od 3 do 4 gola prednosti. Povremeno su Zaječarci uspevali da odu i na 6 golova razlike, 22:16. Nakon ovog rezultata, i par uzmena u postavi uspevamo da se vratimo u rezultatsku neizvesnost – 24:22 u 51. minutu. Imali smo napad za -1, ali ga nismo iskoristili. Nakon ovakve propuštene prilike koncentracija nam je naglo popustila, zaradili smo 2 brza isključenja i Zaječar je rutinski priveo utakmicu kraju.

Najbolji igrač na meču bio je Žarko Petković koji je postigao 11 golova, a u ekipi Novog Beograda najefikasniji je bio Viktor Matičić koji je 8 puta zatresao mrežu sjajnog Kocića. Bitno je istaći i izuzetnu partiju našeg golmanan Branka Dimitrijevića.

U sledećem kolu u goste nam dolazi ekipa Mokre Gore iz Zubinog Potoka. Utakmica je na programu u subotu u hali “Pinki” u Zemunu.