R.K. “S.C. Voždovac” – R.K. “ Novi Beograd B” 29:19 (15:10)

Datum: Subota , 09.10.2010. godine, u 13:30h
Teren: O.Š. “Drinka Pavlović”
Sudije: Dondić Milica i Popović Marija
Isključenja : S.C. Voždovac (10 minuta) , Novi Beograd B (4 minuta)
Sedmerci : S.C. Voždovac 4 (3) , Novi Beograd B 3 (2).

Aleksandrić (8 odbrana) , Maletić (4 odbrana) , Ogrizović 4 , Ivković 3 (1) , Perković 1 , Radovanović 4 , Jovanović 2 (1) , Ćirković , Živojinović 5.

U poslednjem kolu lmk Beograda, u grupnoj fazi takmičenja, naša “B” ekipa , izgubila je od prvoplasirane ekipe u grupi.
Iako utakmica nije imala rezultatski značaj, obe ekipe su krenule agresivno i jako, kao da je utakmica najbitnija u sezoni .
Naša ekipa pruža solidan otpor do 15. minuta (7:7), ali to je sve od naših momaka i zbog “kratke” klupe (2 izmene), trener Simić nije mogao mnogo da promeni igru svoje ekipe.

Zaslužena pobeda domaće ekipe, koja se u završnici lige sastaje sa našom “A” ekipom, dobra šansa naših momaka da “osvete” svoje drugare!
Treba isaći i to je “B” ekipa, ušla u krug od četiri ekipe, koje će se boriti od 5. do 8. mesta, što je za ovu, još uvek neiskusnu i nezrelu ekipu, ogroman uspeh i treba im od srca čestitati.

U prvoj utakmici u nastavku prvenstva “B” ekipa se sastaje sa Sinđelićem, u nedelju, 17.10.2010. godine, od 13 časova.