Pobeda uprkos bledoj igri

IIako dosta oslabljeni neigranjem Mandića, Bjeloša i Nikolića, rukometaši Novog Beograda ispustili su odličnu priliku da se do vrha napune mreža Zemunaca u Ligi Beograda za igrače rođene 1991. i mlađe. „Kratka klupa” uz crveni karton Dubljevića (treće isključenje) početkom drugog poluvremena, apsolutno nisi nikakvo opravdanje za bledu i na momente anemičnu igru mladića sa Novog Beograda.
I na ovoj utakmici ponovila se stara priča. Naime, već od polovine prvog poluvremena, kada su poveli 8:7, Novobeograđani su povećavali rezultatsku prednost 17:11. U 11. minutu drugog poluvremena ostvarena je prednost od deset golova razlike 25:15, i onda počinje „neozbiljna igra” u kojoj za više od pet minuta nije postignut nijedan pogodak. Zemunci su to iskoristili i smanjili rezultatski zaostatak. Konačan rezultat bio je 33:28.

Teren: RK Zemun u naselju Sava Kovačević