Mladost TSK – Novi Beograd 17 – 29 (8-13)

Sudije: Pešić, Radojević
Sedmerci: Mladost TSK 1(0), Novi Beograd 2(1)
Isključenja: Mladost TSK 8 minuta, Novi Beograd 6 minuta.

Mladost TSK: Anđelić, Okuka 2, Pantelić, Banović 1, Kosanović 6, Grujičić 2, Devrnja, Pokrajac 1, Knežević 2, Vranješević, Lisica 3, Knević M, Marjanović, Savanović.

Novi Beograd: Čučković, Matičić 1(1), Dubljević, Bijelić 6, Nikolić 6, Bojičić 2, Radenković 2, Popović 1, Beljin 2, Radoničić 3, Stevanović , Dimitrijević (12 odbrana) , Laović 6, Zdravković (10 odbrana, 1 sedmerac)

Igrač utakmice: Nikolić Nikola

Utakmica Temerin 002

Novi Beograd je konačno zaigrao onako kako svi njegovi simpatizeri to i očekuju. Na teškom gostovanju odličnoj ekipi Mladost TSK u Temerinu ostvarena je prva ovosezonska pobeda. Fantastična odbrana 6-0 uz sjajnog Dimitrijevića na golu obeležili su početak utakmice.
Svi do jednog igrača su odlično igrali u odbrani što je uticalo da domači igrači prilično ishitreno završavaju napade. Izuzetno dobra taktika trenera Maksimovića kojom je zaustavljen kapiten Maldosti Grujičić i njegova saradnja sa pivotmenom Okukom dali su rezultatsku prednost več do poluvremena.

Utakmica Temerin 003

U napadu je siguran bio debitant Nikolić koji je u odsusutvu Minića pokazao da se na njega može najozbiljnije računati u nardenim utakmicama. Na početku drugog poluvremena prilične probleme zadavao nam je korpulentni bek Kosanović koji je postigao nekoliko vezanih golova.

Utakmica Temerin 004

Ipak, naši momci nisu dozvolili domaćima da se približe na više od 3 golova zaostatka i sa novom serijom od 8-0 dolaze do ubedljivih i nedostižnih 25-15 u 53. minutu. Vredno je istaći prevashodno odbrambeni učinak Dubljevića, Bojičića i Stevanovića koji su bili neprelazni u većem delu meča. Sigurno da nas sve raduje kvalitetna igra u Temerinu , i da ako ovako nastavimo i u nardenim kolima nema dileme da će Novi Beograd vrlo brzo biti u gornjem delu tabele.U narednom kolu dolazi nam ekipa Železničara  iz Inđije.