Gledalaca 500
Sudije: Stefanović, Nenadić (Beograd)
Sedmerci: Novi Beograd 4(2), Šamot 6(4)
Isključenja: Novi Beograd 14 minuta, Šamot 18 minuta

Novi Beograd: Dimitrijević, Marković 3, Matičić 2(1), Dubljević 1, Bijelić, Radenković, Gopić 2, Minić 7, Nikolić 6, Mandić 9(1), Stevanović , Breti 3 odbrane, Laović 5, Radosavljević 11 odbrana (2 sedmerca)

Šamot: Bajović, Novaković, Glišić 7, Radosavljević, Živojinović 1, Spasojević 2, Simonović 10 (1), Radić 5, Rajić, Mitrović, Tomić 4 (3), Antić, Ranković 2, Ćirić

Igrač utakmice: Mihailo Miki Radosavljević (Novi Beograd)

U retko viđenoj atmosferi na drugoligaškim utakmicama, pred oko 500 navijača u hali Pinki, Novi Beograd je zabeležio zasluženu pobedu nad favorizovanim Aranđelovčanima koje predvode sjajni Bojan Tomić i Bane Simonović. U prvom poluvremenu dominirali su iskusni gosti, dok je indisponirane novobeograđane u igri održavao kapiten Mandić. Nekoliko promašenih zicera od strane domaćina Šamot je kažnjavao kontranapadima preko Glišića i na poluvreme se otišlo sa velikih 4 golova prednosti za Šamot. U drugom poluvrmenu Novi Beograd je nošen fantastičnom atmosferom sa tribina i na terenu predvođen sjajnim Mikijem Radosavljevićem na golu , napravio pravi podvig i od 20-25 za Šamotu 42. minutu preokrenuo na nedostižnih 33-30 u 56.minutu. Iskusni golman novobeograđana Radosavljević je branio kao u najboljim danima (11 odbrana i 2 sedmerca za 30 minuta), što je olakšalo Novom Beogradu da kontranapadima preko Minića i sjajnim golovima pivotmena Nikolića napravi veliki preokret. Još jednom treba istaći fantastičnu publiku koja je napravila atmosferu za pamćenje. Sa nova 2 boda debitanti u ligi su potvrdili da su ozbiljni pretendenti za plasmnau prvu ligu.