Sudije: Purić i Popović (Beograd)
Sedmerci: Majdanpek 7(6), Novi Beograd 6(4)
Isključenja: Majdanpek 8 min, Novi Beograd 12 min

Majdanpek: Đorđević, Krišanović 6, Spasić 5, Barbulović, Marković 1, Peštrović, Buzdimirović N, Sladić 2, Buzdimirović Du, Buzdimirović Da 1, Zemcov 7 (4), Stojanović, Martinović 5 (1) , Račić

Novi Beograd: Stojanović, Marković 2, Matičić, Dubljević, Bijelić 8, Popović, Gopić, Minić 8, Mandić 7 (4), Stevanović 1, Breti 14 odbrana, Laović 3.

Igrač utakmice: Nikola Bijelić (Novi Beograd)

Na teškom gostovanju u Majdanpeku Novi Beograd je pokazao da iako izuzetno oslabljen ne igranjem Radosavljevića, Dimitrijevića, juniorskog reprezentativca Nikolića, kao i kadetskog Radenkovića, ozbiljno konkuriše za vrh tabele. Iskusni domaćini su sjajno otvorili utakmicu, i već u 17. minutu kod rezultata 11-5 trener Novog Beograda Maksimović je zatražio tajm aut. Tek od tog momenta novobeograđani su zaigrali kako mogu i već do 26. minuta izjednačili na 13-13. U nastavku utakmice jakom odbranom 6-0, i u kontranapadima sa nezaustavljivim Minićem i Bijelićem razlika u korist gostiju je povećavana iz minuta u minut do maksimalnih 5, 23-28. Sa nova 2 boda sa gostovanja Novi Beograd je ozbiljno istakao kandidaturu za najviši plasman. Moramo da istaknemo izuzetno grubu igru Majdanpeka, čiji su igrači nekoliko puta udarcima u glavu pokušali da zaustave Laovića, Mandića i Gopića, a najgore je prošao Minić Luka koji je prilikom jednog šuta udaren pesnicom u stomak i po povratku u Beograd zadržan je u bolnici na detaljnom ispitivanju. Nadamo se da nije ništa ozbiljno i da će se Luka priključiti svojim drugarima za sledeću utakmicu.

U 7. kolu, u nedelju u hali “Pinki” u Zemunu sa početkom u 19 časova RK Novi Beograd dočekuje Šamot iz Aranđelovca.