Teren: Dvorana Pinki u Zemunu.
Gledalaca: 300
Sudije: Kolavčić i Veličković (Beograd)
Sedmerci: Novi Beograd 2(2) , Sloga 3(3). Isključenja: Novi Beograd 8 min, Radnički 8 min.

Novi Beograd: Marković 4, Matičić 6, Dubljević 2, Bijelić 4, Popović 2, Gopić, Minić 7, Mandić 7 (1), Nikolić 5, Stavanović 1, Breti 9 odbrana, Radosavljević, Dimitrijević 12 odbrana, Laović 5.

Sloga: Gojković A. Popov 1, Gojković P 4, Milovanović 3, Martić 2, Nikolić, Gašević, Stevanović 2, Minić, Grubač 1, Huskić, Veljković, Petrović, Andrejić 7(3)

Rapsodija u Pinkiju! U jednoj reči može se opisati igra naših momaka i ubedljiva pobeda protiv kvalitetnih i iskusnih gostiju. Već u prvih 10. minuta sjajnom odbranom 3-2-1 i ubitačnim kontranapadima preko Minića, Bijelića i Nikolića Novi Beograd je imao prednost 9-3. Do kraja poluvremena samo smo je povećavali do maksimalnih 20-8 u 30. minutu. U nastavku utakmice trener Maksimović je izvršio nekoliko izmena ali se ništa nije promenilo u pristupu igri i izvršavanju zadataka. U drugom poluvremenu posebno su se istakli krilni igrači Matičić i Marković koji su sa brojnim atrakcijama dizali mnogobrojnu publiku na noge. .Svi igrači zaslužuju pohvale za pruženu igru i nadamo se da će istu ponoviti i u narednim kolima… Treba istaći i izuzetno važnu ulogu Mihaila Mikija Radosavljevića koji je sa nekoliko saveta pomogao i igračima i treneru Maksimoviću i time potvrdio koliko i samo njegovo prisustvo znači našim mladim momcima. Miki ovoga puta nije dobio priliku od trenera Maksimovića jer su ponovo su dobar učinak imali i golmani Breti i Dimitrijević… Ovom pobedom i dalje smo na prvoj poziciji na tabeli… U seldećem kolu RK “Novi Beograd” gostuje u Majdanpeku.