Partizan “2” – Novi Beograd “2” 26-35 (14-21)

Broj gledalaca: 35
Sudije: Veličković i Ilić
Sedmerci: Partizan 2(2), Novi Beograd 3(3)
Isključenja: Partizan “2” 6 minuta, Novi Beograd “2” 4 minuta.

Novi Beograd “2”: Nikolić 8, Antonić 2, Marjanović 4, Radenković 6(3), Stojanović (10 odbrana), Brloľanović 1, Delić 1, Vasić (4 odbrane), Bubalo 3, Minić 5, Vrga 2, Ivković 3.

U duelu “B” timova Partizana i Novog Beograda naąi momci su bili mnogo uspeąniji. Do 19. minuta je utakmica bila izjednačena. U tim momentima je profunkcionisala naąa odbrana 5-1 sa Nikolićem i Marjanovićem na prednjem. Glavno oruľje Partizana, igra bekova, potpuno je zaustavljena i sa dosta lakih golova iz kontranapada vrlo brzo smo se odlepili na maksimalnih +7 na poluvremenu. U drugom delu utakmice Novi Beograd “2” nastavlja u istom ritmu sa izuzetno čvrstom odbranom i raspoloženim golmanom Stojanovićem na golu povećavaju razliku koja je u nekim momentima bila i +11. Svi momci zasluľuju pohvale prvenstveno za borbenost i odnos prema igri što je svakako i rezultiralo ubedljivom pobedom nad Partizanom “2”. U narednom kolu Novi Beograd dočekuje Loznicu. Utakmica se igra u četvrtak u 16.30 časova u hali Pinki u Zemunu.