Novi Beograd 100%

Seniori rukometnog kluba Novog Beograda do sada imaju stopostotan učinak od tri utakmice tri pobede u Prvoj Ligi Centar...

zvaničnici utakmice

U utakmici trećeg kola PRL Centar naši momci bili su bolji od “orlića” i zasluženo pobedili 22-18.
Kao i prethodne dve utakmice veoma nervozan početak na obe strane gde su dominirala oba golmana, pre svega sjajni Aleksa Suk.

Statistika sa utakmice

Sredinom prvog poluvremena golovima Isailovića i Tomova sa krila Novi Beograd stiče prednost od 4 gola, koju je održao do poluvremena. U redovima gostiju bolji od ostalih bio je Šljukić koga je pred kraj poluvremena uspeo da sačuva Matija Denić. U poslednjim sekundama prvog poluvremena naš golman Aleksa Suk umalo da doživi težu povredu. Naime, kako je pokušao da spreči šut preko celog terena udario je nogom o stativu, zatim i nezgodno pao i na trenutak izgubio svest.. Na sreću samo jača konutzija i zbog predostrožnosti nije ulazio u igru u drugom delu. Oldično su ga zamenili Stijović i Đurić.
U drugom poluvremenu izabranici Igora Nikolića pokazali su određene oscilacije, koje je Sinđelić iskoristio i smanio na samo gol zaostatka… Međutim golovima Jovanovića i Stanića sačuvali smo prednost i osvojili nova dva boda. Jedini u ligi imamo učinak 3 od 3 i zauzimamo čelo tabele.

Najbolji igrač utakmice Matija Denić (u sredini)

Igrač utakmice Matija Denić koji je prednjačio u odbrani, dao nam je svoje viđenje utakmice:

– Kao prvo zelim da čestitam igračima Sinđelića na odličnoj utakmici, kao i svojim saigračima. Ovo nam je treća pobeda po redu i mislim da smo zasluženo na vrhu tabele. Imali smo dosta tehničkih grešaka ali jako odbranom smo došli do nove pobede. Sledeće nedelje gostujemo ekipi iz Valjeva gde nas čeka još jedna teška utakmica ali mi idemo i tamo da uzmemo oba boda. Još jednom sve pohvale za moje saigrače i idemo još jače do kraja.