Neočekivani poraz od Ceraka

U odloženoj utakmici šestog kola lige mlađih kategorija RSB za kadete 1992. godište Novi Beograd je pretrpeo neočekivan poraz od ekipe sa Ceraka. Od starta utakmice videlo se da je protivnik mnogo motivisanji i borbeniji i zasluženo su osvojili 2 boda. U Novom Beopgradu apsolutno svi igrači zaslužuju najoštrije kritike za bezvoljnost i letargiju koja je viđena na utakmici. Razloge poraza od objektivno dosta slabije ekipe Ceraka trener Maksimović mora detaljno izanalizirati kako se oni ni bi više ponavljale. Nakon izuzetno lošeg prvog poluvremena gde smo imali minus od 5 golova (14-19) u nastavku igre bila je vidljiva želja za preokretom. Već u 39 minutu smanjili smo zaostatak na gol razlike, ali je tada indisponirani Gopić dobio isključenje, odmah nakon njega zbog prigovora i Radenković i tu je bio kraj svakoj nadi za preokretom. Cerak je skoristio brojčanu prednost i ponovo povećao na 5 golova prdnosti koju je i zadržao do kraja utakmice.

Teren SSC «Bežanijska kosa» glealaca 30.
Sudije: Stefanović Darko i Stanojević Sandra

NOVI BEOGRAD: Trtović, Ćojbašić, Kompirović, Matičić 10, Delić 2, Pisarić 1, Jovović, Radojičić, Šejnjanović, Gopić 7, Radenković 6, Milinković 1, Vrbaški 3. trener Nikola Maksimović

Cerak: Petrović 2, Sekulić 13, Kostić, Stefanović 1, Knežević, Đekić 12, Stajić 4, Jović 2. trener Srđan Kontić.