Juniori sigurni protiv Partizana

RK Partizan – RK NOVI BEOGRAD 15-19 (6-9)

Teren OŠ “Branislav Nušić”

NOVI BEOGRAD: Ćojbašić (16 odbrana), Trtović 3 odbrane, Pavlović, Krajnović, Nikolić 4, Matičić 5, Gopić 6, Petrović 1, Stevanović 3, Šejnjanović, Džokić, Dujović, Ogrizović.
trener : Nikola Makismović

U derbiju sa poznatim rivalom Partizanom naši juniori su iako silno oslabljeni ne igranjem Radenkovića, Popovića, Mandića, Bretija, Delića, Tmušića i još nekolicine standardnih igrača zabeležili važnu pobedu i tako ostali u trci za prvo mesto 2 kola pre kraja lige.
Ostaće zabeležen start utakmice protiv Partizana.
U 21. minutu rezultat je bio za rubriku verovali ili ne?! 9-0 za naše momke. Sjajno je funkionisala odbrana 5-1 sa najmlađim Ogrizovićem na prednjem i sjanjim Ćojbašićem na golu koji je u prvom poluvremenu nanizao 13 odbrana uz jedan odbranjeni sedmerac.
Neshvatljiv pad u igri Novog Beograda koriste domaćini i smanjuju na opet čudnih 9-6 !?
U drugom poluvrmenu se ponovio start utakmice kada je Gopić bio najistaknutiji u seriji 4-0 i od 13-6 za nas Partizan je samo ublažio poraz.