Izola – drugi dan

U drugoj utakmici smo imali dosta teži zadatak protiv ekipe domaćina RD Izola. Poveli smo 5:2 ali smo dozvolili da nam se ta prednost istopi. Kad je na semaforu bilo 5:5 naši momci su „dodali gas” i na poluvreme smo otišli sa tri gola prednosti (10:7). U nastavku smo uspeli da održavamo prednost, međutim pred kraj je ponestalo snage i sa nekoliko tehničkih grešaka doveli pobedu u pitanje. Uz dosta sreće sačuvali smo gol prednosti i zabeležili još jednu pobedu 16:15.

Dečaci 2004.godište takmičenje su počeli duelom protiv ekipe Protivno, Vladimira Putina, iz Moskve. Odličnom odbranom i pokretljivom igrom u napadu već u prvim minutima igre stavili su do znanja grubim Rusima da nemaju šta da traže na utakmici. Razlika je rasla iz minuta u minut i svih pet igrača je imalo zapažen učinak.