Druga vezana pobeda u nastavku prvenstva dečaka ’95.godište

R.K. “Novi Beograd” – R.K. “Beograd” 37:26 (13:6)

Teren: Bežanijska kosa
Datum: 03.10.2010. godine , u 12h.

Andrejić (13 odbrana) , Pupavac 7, Lazarević 5, Ćirković 8, Martinović 6, Cvijetić 1, Marušić, Fetovski 10.

Druga pobeda za redom naših dečaka i to ne baš protiv naivnog protivnika, rukometnog kluba “Beograd”.
Od samog početka meča video se kranji rezultat utakmice. ”Novobeograđani” su ušli dosta ozbiljno u meč , angažovanom odbranom i korektnim napadom vodili su celi tok prvog poluvremena koje je bilo završeno sa sedam golova prednosti (13:6).
U drugom poluvremenu se ništa nije bitno promenilo , bar što se odnosa snaga tiče na terenu, samo je rezultat iz minuta u minut “rastao” u našu korist da bi na kraju utakmice iznosi 11 golova razlike , 37:26!
Treba reći i to da su i dva igrača obeležila ovaj meč, Fetovski Bojan, sa postignutih 10 golova i Andrejić Nikola, sa bravuroznih 13 odbrana.