RK Mladost Palanački Kiseljak – RK NOVI BEOGRAD 25-26 (12-12)

Igrano u Velikoj Plani. Gledalaca 50
Sedmarci: Mladost 3 (3), Novi Beograd 2 (2)
Isključenja: Mladost 4 minuta, Novi Beograd 4 minuta.

Mladost P. Kiseljak: Pavlović, Mirković 7 (3), Stojković 2, Miljković 6, Jovanović 4, Lukić M., Milenković, Veljković 5, Marjanović, Jeremić 1, Tomić Novi Beograd: Mandić 5 (2), Dubljević 2, Gopić 1, Bijelić 1, Laović 4, Minić 6, Nikolić 3, Breti, Marković 3, Matičić, Stevanović 1, Dimitrijević

U utakmici sa puno tehničkih grešaka na obe strane, i dosta promašenih zicera pre svega od strane naših igrača Novi Beograd je u uzbudljivom finišu osvojio nova dva boda. Novi Beograd je u većem delu utakmice imao prednost od 2 do 4 gola. Prvo vođstvo Mladost je imala tek u 50. minutu, a 4 minuta kasnije i rezultat 24-22. Tada je trener Maksimović zatražio tajm aut. Naši momci su shvatili da više nemamo pravo na grešku i vrlo lako postigli 4 vezana pogotka, za preokret 26-24. U poslednji minut ušlo se sa golom prednosti za Novi Beograd, koju su naši igrači uz dosta sreće i sačuvali. Velika opomena pred sledeću utakmicu sa Slogom. Ovakva ležernost i nedopustivo loša igra će nas skupo koštati u narednim mečevima ukoliko svi igrači i trener ne izvuku pouke iz ove utakmice.