Summer Cup 2017
Baner

YouTube kanal

Baner

Mini liga Vračara

Mini-liga-Vracara 1 kolo

U Subotu 17.11.2012. u hali CFK Vračar dečaci rukometnog kluba Novi Beograd 2001. godište otvorili su sezonu mini lige i odigrali dve utakmice na kojima su imali polovičan skor. Sa vršnjacima iz RK Partizan zabeležili su poraz rezultatom 20:16, dok su u drugoj utakmici nadigrali ekipu RK Železničar sa 16:10. Naravno rezultat nije bio u prvom planu pa je trener Boban Panić podjednako ukazao poverenje svim dečacima... Važno je istaći da je za naš klub danas debitovao Matija Ilić dečak koji je nedavno počeo da trenira u našem klubu, a već pokazuje raskošan talenat.

Naše devojčice su imale sjajan debi u ovogodišnjoj Ligi Vračara. Obe naše ekipe su zabeležile pobede u prvom kolu. Novi Beograd 1 savladao je Junior sa 14:10, dok je Novi Beograd 2 bio blji od Taurunuma sa 13:11. U drugom kolu videli smo međusobni okršaj dve naše ekipe koji je završen remijem 11:11. Inače, bitno je napomenuti da su i Junior i Taurunum nastupili u najjačim sastavima za razliku od nas koji smo se odlučili da u ovoj Ligi glavnu reč vode naše najmlađe članice potpomognute sa tri-četiri iskusnije igračice. Takav recept se pokazao kao odličan i primenićemo ga i u narednim kolima. U svakom slučaju Ligu Vračara smo počeli odlično i nadamo se da ćemo u tom ritmu i nastaviti. Iako su sve naše igračice ispunile očekivanja ovoga puta odvojićemo one koje su prvi put nastupile u nekoj zvaničnoj utakmici. To su Nevena Matijević, Miroslava Zdravković , Anja Stojankić i Maša Čuturilo i ovom prilikom klub im čestita na više nego uspešnom debiju u njihovim karijerama.

Mini-liga-Vracara 1 kolo

Prijatelji sajta

rukometni savez beograda rukometni savez srbije evropska rukometna federacija svetska rukometna federacija

teluslogo  balkan handball logo contractorbaner,-speed,-mali

Tizi balon centraBoreas