Broj gledalaca: 100

Sudije: Stefanović i Nenadić (Beograd)

Sedmerci: Loznica 3(2), Novi Beograd 1(1)

Isključenja: Loznica 14 minuta, Novi Beograd 16 minuta

Loznica: Radovanović, Marković Ma. 4, Krečković 5(1), Ćosić 2, Marković Br. 1, Lekić, Čolić 1, Marković Bo. 5, Ivanović 1, Gajić 1, Jelisavčić, Vladisavljević (8 odbrana), Pajić 7(1), Ilić (5 odbrana), Mihailović 1, Stefanović 1.

Novi Beograd: Andrejević 2, Matičić 8(1), Dubljević 4, Bijelić 5, Radoničić 1, Radenković 4, Čučković (3 odbrane), Krstić 2, Beljin 4, Vrga, Stanković, Dimitrijević (15 odbrana, 1 sedmerac), Laović 4, Stevanović.

Igrač utakmice: Matičić Viktor (Novi Beograd)

Novi Beograd je u trećoj brzini savladao Loznicu. Posle početnog ispitivanja snaga naši momci su sa nekoliko golova iz kontranapada stekli osetniju prednost (8-4, 14. minut). Čvrsta odbrana ispred gola sigurnog Dimitrijevića bila je neprelazna za Lozničane. Razlika je rasle iz minuta u minut i na poluvreme se otišlo sa ubedljivih 18-11 za Novi Beograd. Ističemo zanimljiv detalj sa sredine prvog poluvremena kada je debitant David Stanković u svom prvom minutu provedenom u Prvoj ligi dobio crveni karton! Neoprezno je startovao na beka Lozničana Pajića što su sudije sankcionisale, čini se perstrogo, crvenim kartonom...

Na početku drugog poluvremena domaća Loznica je ozbiljno pripretila i sa nekoliko lakih golova samanjila na 5 golova zaostatka. Ipak naši momci konsoliduju redove i preko raspoloženog Matičića na levom krilu vrlo brzo sa serijom 6-0 dolaze do maksimalnih 30-19 (48.minut). Tada po nepisanom pravilu dolazi do neshvatljivog opuštanja u našim redovima što odmaćini koriste i dolaze do podnošljivog poraza.