Broj gledalaca: 500

Sudije: Rajić i Dragomirović (Beograd)

Sedmerci: Novi Beograd 4(2), Obilić 5(4)

Isključenja: Novi Beograd 8 minuta, Obilić 8 minuta

Novi Beograd: Dimitrijević (12 odbrana, 1 sedmerac), Andrejević 1, Matičić 1(1), Delić, Dubljević 1, Bijelić 4, Radoničić, Radenković 5(1), Čučković (5 odbrana), Krstić 4, Knežević 3, Beljin 8, Vrga, Laović 8, Stevanović 1.

Obilić: Ljubičić 2, Stanković, Kalajanović 1, Radović (8 odbrana, 2 sedmerca), Đurđević 11(1), Živanović 10(3), Ostojić 1, Miljaković, Mirić 1, Tomašević, Milošević, Krstić 1, Ristić, Đorđević, Teodorović 3, Šalić (4 odbrane).

Igrač utakmice: Stevan Beljin (Novi Beograd)

U derbi utakmici 8.kola Prve lige Centar Novi Beograd je ubedljivo savladao Obilić. Vitezovi su našim prvotimcima parirali samo u prvih 10-ak minuta utakmice. Nakon toga Novi Beograd je dominirao do kraja meča. Naši momci su nošeni velikom podrškom sa tribina Pinkija vrlo lako nadigravali 6-0 odbranu Vitezova koji nisu imali rešenja za naše raspoložene bekove Laovića, Beljina i Radenkovića. I prelaskom na 3-2-1 odbranu Obilić nije uspevao da smanji razliku tako da se na odmor otišlo sa ubedljivih 19-13 za Novi Beograd.

Nastavak utakmice odvijao se po taktovima igrača u crvenim dresovima koji su sve vreme kontrolisali rezultat. Najveću prednost imali smo u 48.minutu (30-20) kada je trener Maksimović šansu ukazao rezervistima što su Vitezovi iskoristili samo da ublaže poraz.