Broj gledalaca:  200

Sudije: Milošević (Beograd) Stamenković (Obrenovac)

Sedmerci: Novi Beograd 3(3), Smederevo 3(2)

Isključenja: Novi Beograd 16 minuta, Smederevo 10 minuta.

Novi Beograd: Minić A, Nikolić 1, Matičić 9, Delić, Bijelić 5, Dubljević, Dimitrijević (8 odbrana, sedmerac), Radoničić 2, Radenković 9(3), Čučković, Puletić, Krstić 3, Knežević, Beljin 3, Stevanović.

Smederevo: Martić (10 odbrana), Drakula 2, Paločević, Stevanović, Stojković 5, Milentijević 2, Petrović, Ivanović 1, Dobrić, Bugarinović 3, Dević, Radojković 4, Ristić 8, Cvetković 2, Jakovljević.

Igrač utakmice: Viktor Matičić (Novi Beograd)

Teže nego što se očekivalo Novi Beograd je savladao dobru ekipu Smedereva. Tokom većeg dela meča nijedna ekipa nije imala vođstvo veće od 2 gola razlike. Čak 12 puta rezultat je bio izjednačen. Prelomni momenat utakmice desio se u 45.minutu kada je naša klupa dobila isljučenje od dva minuta zbog prigovora sudijama. To kao da je razmrdalo i razljutilo momke u crvenim dresovima i pod dirigentskom palicom Matičića i dobrom realizacijom Bijelića napravljena je serija 3-0, koja nam je obezbedila mirniju završnicu. Vredno je istaći da je naš tim bio prilično oslabljen izostankom nekoliko standardnih prvotimaca.

U 5.kolu PRLM Centar u subotu gostujemo Radničkom iz Obrenovca. Obrenovčani su za sada bez pobede ali svakako da nas očekuje jedan težak meč. Utakmica počinje u 20 časova.