Rezultati LMK

Proteklog vikenda podmladak Novog Beograda igrao je tri utakmice LMK.

1994. Crvena Zvezda – Novi Beograd 22-35

Novi Beograd: Puletić, Stanković, Perković, Živojinović 6, Knežević L.3, Ivković 1, Knežević B. 13(3), Milutinović 10(1), Minić 2.

Od samog početka naši juniori su dominirali nad vršnjacima Crvene Zvezde. Sjajna odbrana, dobar kontranapad i lepršav pozicioni napad bili su presudni u osvajanju nova dva boda. Vredno je istaći učinak golmana Nikole Puletića (6 sedmeraca), kao i golgeterski učinak levorukih igrača Milutinovića i Bogdana Kneževića (zajedno 23 gola !).

1998. Kolubara – Novi Beograd 35-8

Novi Beograd: Negovanović, Nešić, Radisavljević, Jović, Mazalica, Petković 1, Jovanović, Milinčić 2, Janićijević, Živković 1, Maksimović 4.

Pravu katastrofu pretrpeli su naši dečaci u Lazarevcu. Iako prilično oslabljeni , ne postoji opravdanje za ovako ubedljiv poraz od sigurno bolje Kolubare. Bez ikakvog razloga momci su ušli uplašeno u utakmicu što ih je potpuno paralisalo i rezultat toga je bio i više nego ubedljiv poraz u Lazarevcu.

1999. Novi Beograd A – Rukobel 18-11

Novi Beograd: Nešić , Radisavljević, Maksimović 1, Stojanović 1, Jović, Pisarić 4, Međedović 2, Mazalica, Starčević 6, Daljević 4, Petković, Jovanović, Anđelković, Nenadović, Kristić.

U derbiju lige za 1999. godište naša A ekipa je bez većih problema savladala kvalitetnu ekipu Rukobela. Novi Beograd je već na početku utakmice poveo sa 5-1 što je do kraja vrlo lako održavano i još je i povećavana prednost iz minuta u minut. Verovatno bi pobeda bila i ubedljivija da nismo promašili nekoliko čistih prilika i napravili dosta tehničkih grešaka. Pored standardno dobrih Nešića i Radisavljevića na golu, dobar napadački učinak imali su Starčević, Pisarić i Daljević. Nekoliko kola pre kraja regularnog dela lige već smo obezbedili finalnu utakmicu sa prvoplasiranim iz grupe B.