Summer Cup 2017
Baner

YouTube kanal

Baner

Uspela akcija RK Novi Beograd „Mali gest – veliko delo“

VRACAR1Rukometni klub Novi Beograd u subotu, 22. septembra 2012, organizavao je akciju pod nazivom „Mali gest – veliko delo“ čiji je cilj bilo prikupljanje igračaka i odeće za Centar za zaštitu odojčadi, dece i omladine na Vračaru, u ulici Radoslava Grujuća 17. Na veliko zadovoljstvo kluba ali i samog pomenutog Centra akcija je u potpunosti uspela. S troje kola punih igračaka i odeće otišli smo na Vračar gde su u ime kluba prikupljenu pomoć predali naši članovi sestre Jana i Milica Aleksić, Ivona Bulut, Đorđe Pisarić i Mihailo Živković. Od kluba štićenici ovog doma dobili su na poklon i dve rukometne lopte koje će im, nadamo se, pomoći da naprave prve sportske korake.

VRACAR2VRACAR3VRACAR4VRACAR5VRACAR6VRACAR7VRACAR8VRACAR9Posle polačasovnog lepog druženja sa dečicom iz Centra otišli smo svojim putem puni utisaka i zadovoljstva što smo, koliko smo bili u mogućnosti, pomogli onima kojima je pomoć preko potrebna. Odmah je pao dogovor da slične akcije Rukometni klub Novi Beograd organizuje i u budućnosti ne bi li na taj način dao svoj mali doprinos u pomoći najugroženijim članovima našeg društva.

Prijatelji sajta

rukometni savez beograda rukometni savez srbije evropska rukometna federacija svetska rukometna federacija

teluslogo  balkan handball logo contractorbaner,-speed,-mali

Tizi balon centraBoreas