Novi Beograd A – Šamot 20-5

Novi Beograd C – Šamot 13-11

Partizan B – Novi Beograd B, ponedeljak 24.9. u 21 h (OŠ"Steavn Sinđelić")

Novi Beograd: Maksimović 1, Nešić, Radisavljević, Đenić , Stojanović 2, Pisarić 3, Živković, Jović, Negovanović, Rustemaj, Starčević 3, Milinčić 3, Zarić.

Nakon dobro početka utakmice kada su naši pioniri u 13. minutu poveli 7-4, Voždovac je već do kraja poluvremena prokrenuo rezultat u svoju korist. U drugom poluvremenu igrali smo prilično uplašeno što je Voždovac maksimalno kažnjavao sa golovima iz kontranapada. Svakako da je ova utakmica koristila igračima i trenerima i da u naradnom periodu moraju da rade na uklanjanju uočenih nedostatak.

Novi Beograd A: Maksimović 3, Nešić, Radisavljević, Stojanović 2, Jović 1, Pisarić 4, Međedović 1, Daljević 1, Mazalica 2, Stračivić 2, Petković, Kristić, Nenadović, Anđelković.

Do sredine prvog poluvremena igralo se prilično izjednačeno. Jak otpor Sinđelića samo je naterao naše momke da pojačaju ritam. Već početkom drugog poluvremena rezultat je bio ubedljiv u našu korist 12-5. Tada je trener maksimović ukazao šansu igračima sa manjom minutažom i mora se priznati da je niu iskoristi, jer je na samo dva minuta do kraja utakmice Sinđelić smanjio na samo 2 gola razlike.

1999. Novi Beograd A – Šamot 20-5

Novi Beograd A: Maksimović 2, Nešić, Radisavljević, Stojanović 2, Jović 1, Pisarić 2, Međedović 2, Daljević 1, Mazalica 2, Stračević 2, Petković 3, Kristić, Nenadović 2, Anđelković 1.

Nakon Sinđelića suprostavio nam se nejaki Šamot. Mnogo ozbiljniji pristup nego u prethodnoj utakmici brzo je rezultirao velikom prednošću u našu korist 10-2. U nastavku utakmice odigrali smo nekoliko kvalitetnih kontranapada i sasvim zasluženo smo osvojili nova dva boda. I dalje smo jedina neporažena ekipa u ligi!

1999. Novi Beograd C – Šamot 13-11

Novi Beograd: Đotunović, Golubović, Milinković, Adžić 5, Tomov 5, Ljubičić 1, Stojković 1, Kostić, Milunović, Karleuša 1, Kovačević, Milojević, Biočanin, Draganić, Dželešoski.

Aranđelovčani su mnogo bolje ušli u utakmicu. Dosta nesigurnosti u našem napadu i nekoliko kiks golova obezbedili su im lepu prednost od 6-2. Nakon tajm-auta trenera Maksimovića i nekoliko promena u postavi smanjili smo broj tehničkih grešaka u napadu i materijalizovali sa nekoliko vezanih pogodaka. Na golu se razbranio Draganić ali je imao pomoć izuzetno čvrste 3-2-1 odbrane. U drugom poluvremenu pravovremenim utrčavanjima na drugog pivotmena lako smo nadigravali odbranu protivnika, a sve to su golovima materijalizovali pre svih Adžić i Tomov. Ni presing Šamota u samoj završnici utakmice nije promenio rezultat. 13-11 za Novi Beograd. Od sledećeg vikenda C ekipa će imati otežan zadatak jer startuje nova sezona mini lige u kojoj branimo titulu u kategoriji dečaka 2000. Godišta.