Nova Pazova – Novi Beograd 27-32 (16-14)

Mesto odigravanja: Nova Pazova, hala OŠ"Rastko Nemanjić"
Broj gledalaca: 200

Sudije: Pešić, Radojević (Crvenka)

Sedmerci: Nova Pazova 2(1), Novi Beograd 2(1)

Isključenja: Nova Pazova 12 minuta, Novi Beograd 16 minuta.

Nova Pazova: S.korbić 1, Ivanić, Grubić 4, Živković 3, Marinković 4, Gamber 5, Nerančić 1, Janković, Ćojbašić (12 odbrana, sedmerac), Vranković, Labudović, Mihajlović 9(1)

Novi Beograd: Matičić 9(1), Stevanović 2, Dubljević 1, Bijelić, Nikolić 1, Radenković 2, Čučković, Džolić 1, Mirosavljević 2, Beljin 1, Minić 5, Dimitrijević (14 odbrana, sedmerac), Laović, Radoničić 3.

Bezidejna igra u napadu i indisponirana odbrana je ono što su naši momci prikazali u prvom delu meča. Protivnik je bez velikih teškoća rešavao naše napadače odbranom 5-1 i davao lake golove iz kontranapada. U drugom poluvremenu totalno drugačija slika – sjajna odbrana predvođena Dubljevićem i Stevanovićem, uz podršku svih ostalih igrača donosi veliki preokret i golovima iz kontre stižemo do rezultata 23:24, u 48. min. To je i prvo vođstvo, koje smo povećavali do kraja utakmice do konačnih 27:32. Pohvale za preokret i pobedu zaslužuje kompletna ekipa Novog Beograda. Kod domaćina treba istaći odličnu partiju mladih igrača, pre svega Mihajlovića, Gambera i Grubića, kao i vrlo raspoloženog golmana Ćojbašića u prvom poluvremenu. U našim redovima napadačkim učinkom su se istakli krilni igrači Matičić i Minić.

Ovim putem pozivamo sve navijače da svojom podrškom, u petak 1.juna dođu u halu „Pinki", daju krila našoj ekipi da stigne do još jedne pobede u Prvoj ligi i tako završi uspešnu sezonu iza sebe. Protivnik je vrlo dobra ekipa Zlatara iz Nove Varoši koja zauzima 4. mesto na tabeli.