Novi Beograd - Crvena Zvezda 32-30 (17-20)

Broj gledalaca: 100

Sudije: Cvetičanin i Pendić (Beograd)

Sedmerci: Novi Beograd 1(1), Crvena Zvezda (0)

Isključenja: Novi Beograd 16 minuta, Crvena Zvezda 2 minuta.

Novi Beograd: Mirosavljević, Nikolić 1, Matičić 9(1), Džolić 1, Dubljević, Bijelić, Radoničić 10, Radenković 2, Čučković (10 odbrana) Trivić, Beljin 3, Stevanović 3, Dimitrijević (1 odbrana, 1 sedmerac), Laović 3.

Crvena Zvezda: Tepavac (8 odbrana), Komarek, Dukatarov 2, Vekić 8, Beloą 9, Tokić 2, Kenjalo 1, Stepanov 2, Golić 3, Miąkov (6 odbrana), Paąić 2, Babić 1.

Igrač utakmice: Radoničić Stefan

U odloženoj utakmici 21. kola Prve lige Novi Beograd je posle dosta muka savladao Crvenu Zvezdu iz Mokrina. Prvo poluvreme su obeležile prilično loąe odbrane, posebno kod Novog Beograda o čemu govori i čak 20 primljenih golova u prvih 30 minuta. Golmani Dimitrijević i Čučković bili su nemoćni pred Mokrinčanima. Da nam napad nije dobro funkcionisao verovatno bi prednost gostiju bila i ubedljivija... U drugom poluvremenu naši momci su odigrali neuporedivo čvršće i agresivnije u odbrani što se pozitivno odrazilo i na rezultat. Prvo izjednačenje je bilo u 46. minutu (23-23). Od tada pa do poslednjih 55 minuta se igralo gol za gol. U samoj završnici naši momci su predvođeni izuzetno raspoloženim Radoničićem u napadu lako nalazili prolaz do gola i na kraju zsluženo slavili 32-30. Na tabeli Novi Beograd zauzima solidnu osmu poziciju. Već u subotu čeka nas teško gostovanje u Novom Pazaru.