Summer Cup 2017
Baner

YouTube kanal

Baner

Ignjat Nešić – srpski Kristian Sprenger

 

Ignjat-NesicIgnjat Nešić je član Rukometnog kluba Novi Beograd godinu i po dana. Na animacijama u Osnovnoj školi „20 oktobar” zapazili su ga treneri našeg kluba. Prva stvar koju su uvideli jeste jak i precizan šut levom rukom i brza kretnja.

 

Simpatičan plavušan je vrlo brzo došao u naš klub na prvi trening i odmah smo uvideli da je reč o raskošnom talentu. Kao dečak koji je rođen 2002. godine uspešno igra i za stariju ekipu Novog Beograda. Pošto se radi o jako vrednom i pametnom dečaku svi treneri u klubu očekuju da će imati uspešnu karijeru.
U koju školu ideš i kakav si đak?
Idem u Osnovnu školu „20 oktobar” u odeljenje III 3. Odličan sam đak i omiljeni predmeti su mi matematika i srpski jezik.
Zbog čega si se odlučio da treniraš rukomet?
Na prvom probnom treningu kada smo igrali rukomet dao sam gol, jako mi se svidelo kako to sve izgleda i odlučio sam da nastavim da treniram. Sviđa mi se rukomet zato što nikad nije dosadno i postiže se puno golova.
Šta ti je najzanimljivije na treninzima?
Najviše volim da učim nove finte, naravno i kada igramo na dva gola, a za kraj su mi omiljeni sedmerci.
Šta misliš o trenerima u klubu?
Svi treneri su super, a posebno bih izdvojio trenera Baneta, koji me trenira godinu i po dana i sviđa mi se kako nas vodi.
Da li imaš rukometnog idola?
Obožavam Nemca Kristiana Sprengera,koji igra na istoj poziciji kao i ja – na desnom krilu.

Prijatelji sajta

rukometni savez beograda rukometni savez srbije evropska rukometna federacija svetska rukometna federacija

teluslogo  balkan handball logo contractorbaner,-speed,-mali

Tizi balon centraBoreas