Mesto odigravanje: Hala Dudova šuma, Subotica
Broj gledalaca: 300

Sudije: Knežić i Radovanov

Sedmerci: Vojput 6(4), Novi Beograd 2(1)

Isključenja: Vojput 10 minuta, Novi Beograd 20 minuta

Vojput: Vukoslavović, Kosović, Vrućinić 2, Ratković 4, Rojević, Todorović, Ristovski, Jovanović 2, Kukić (3 odbrane), Distol 6, Patočkai 4, Papić 6(3), Božović 2, Veselinović 1(1), Đukanović (12 odbrana, sedmerac), Pavlović.

Novi Beograd: Mirosavljević 1, Nikolić 1, Matičić 3, Džolić, Dubljević 2, Bijelić 4, Radoničić 2, Radenković 6(1), Čučković (1 odbrana, 2 sedmerca), Beljin 4, Stevanović, Dimitrijević (9 odbrana), Laović 1

Učesnik polufinala Kupa Srbije Vojput debelo je morao da se pomuči da bi osvojio bodove protiv nadahnutog Novog Beograda. Odlično smo otvorili utakmicu. Jako dobra odbrana 6-0 dobro je kontrolisala napad iskusnih Subotičana i tokom celog prvog poluvremena rezultat je bio u egalu. Minimalnu prednost doneo je Matičić golom u poslednjoj sekundi poluvremena. Na početku drugog dela Vojput koristi obilatu pomoć sudijskog para koji je u mnogo navrata drastično oštetio Novi Beograd. I pored nepravednog sudijskog kriterijuma naši momci su se junački držali do kraja utakmice. Poslednjih deset minuta utakmice non stop smo igrali sa jednim ili dva igrača manje (8 isključenja za Novi Beograd u poslednjih 20 minuta), što je na kraju i presudilo pobednika. Poraz od 3 gola razlike uz ovakav kriterijum je ravno ubedljivoj pobedi! Čestitke našim momcima za prikazanu partiju protiv „Putara".

U 27.kolu dočekujemo Priboj. Uatkmica se igra u nedelju (13.5.) u hali „Pinki" sa početkom u 20.30 časova.