Summer Cup 2017
Baner

YouTube kanal

Baner

Luka Pavlović –“Brzonogi golgeter“

Luka Pavlović –“Brzonogi golgeter“ Pavlović Luka je član rukometnog kluba „Novi Beograd”  više od godinu dana. Na animacijama u osnovnoj školi „Branko Radičević” su ga zapazili treneri našeg kluba. Još tada je Luka pokazao da se radi o brzom, jako spretnom i okretnom dečaku. U odeljenje u koje ide “čuveno” III 1 sigurno je predvodnik grupe dečaka koji treniraju u našem klubu, a ima ih čak četvorica.
U koju školu ideš i kakav si đak?
Idem u osnovnu školu  „Branko Radičević ” odeljeje  III 1, odličan sam đak i omiljeni predmet mi je fizičko.
Zbog čega si se odlučio da treniraš rukomet?
Rukomet mi se svideo kada ste došli u moju školu i ubrzo sam odlučio da treniram. Puno mi se sviđaju finte koje učimo na treninzima i strašno volim kada postižem golove za moju ekipu pa se svi zajedno radujemo.
Šta ti je najzanimljivije na treninzima?
Zanimljivo mi je kada vežbamo finte i kada šutiramo golmanu. Takmičenje u rukometu obožavam kao i sedmerce koji su mi omiljeni.
Šta misliš o trenerima u klubu?
Treneri su dobri i uvek mogu da popričam sa njima o svemu i da naučim mnogo toga.
Da li imaš rukometnog idola?
Da imam, to je Mikael Hansen iz Danske reprezentacije, zato što ima jak šut i daje puno golova kao i ja. (osmeh)

Prijatelji sajta

rukometni savez beograda rukometni savez srbije evropska rukometna federacija svetska rukometna federacija

teluslogo  balkan handball logo contractorbaner,-speed,-mali

Tizi balon centraBoreas