Broj gledalaca: 200
Sudije: Sekulić Marko i Jovandić Vlada (Pančevo)
Sedmerci: Novi Beograd 1(1), Mokra Gora 5(5)
Isključenja: Novi Beograd 16 minuta, Mokra Gora 8 minuta

RK Novi Beograd: Pisarić, Nikolić, Matičić 10(1), Mirosavljević 3, Dubljević 2, Bjelić 1, Radoničić 4, Radenković 2, Čučković (8 odbrana), Trivić, Minić 1, Beljin 5, Antonić, Stevanović 2, Dimitrijević (4 odbrane), Laović 4.
Mokra Gora: Milenković (5 odbrana), Radosavčević 5(2), Jakšić 2. Milentijević 2, Aleksić L. 1, Tomović R. 13(3), Stanković1, Vladisavljević 7 (odbrana), Đukić 8, Popović, Ristić, Tomović T, Aleksić N, Simović, Milosavljević, Kragović.
 Igrač utakmice: Viktor Matičić

Dubljević Veljko - stub odbrane Novog Beograda

Novi Beograd je uspešno startovao u drugom delu sezone pred svojim navijačima. Pobeđena je dobra ekipa Mokre Gore razultatom 34-32. Prvih 10-minuta utakmice proteklo je u ujednačenoj igri na obe strane. Nakon toga Novi Beograd predvođen sjajnim Viktorom Matičićem pravi mini seriju 4-0. Kod rezultata 10-6 imali smo i igrača više, što nismo iskoristili da povećamo prednost, već su gosti brzo izjednačili, a zatim i poveli 11-12. Posle tajm auta trenera Maksimovića i uvođenjem na gol kapitena Čučkovića napravili smo preokret i do poluvremena stekli lepu prednost 19-15.
Drugo poluvreme proteklo je u rezultatskoj klackalici od 2-5 golova prednosti u korist Novog Beograda. U nekoliko prilika nismo iskoristili priliku da prelomimo meč što su iskusni gosti umalo kaznili. U poslednjem minutu su prišli na samo gol zaostatka, ali je poslednji gol Radenkovića doneo veliko slavlje kod naših igrača i navijača. Izuzetno važna pobeda za naše prvotimce. Pre svega značiće na psihološkom planu svima u klubu. Bitno je istaći da su momci bili izuzetno borbeni i željni pobede iako je bilo dosta propusta u igri. Ukoliko se otklone uočeni nedostaci  možemo očekivati dobre vesti sa sledećeg gostovanja u Jagodini.