Summer Cup 2017
Baner

YouTube kanal

Baner

RK „Novi Beograd“ jači i od snega

RK „Novi Beograd“ jači i od snegaIako je cela Srbija, uključujući i njen glavni grad Beograd, okovana snegom i ledom to nije moglo da poremeti planove Rukometnog kluba „Novi Beograd".

Bez obzira na činjenicu da su sneg i sibirske temperature u celoj našoj zemlji zaustavile mnoge aktivnosti, između ostalog i školu, odlučili smo da ne prekidamo treninge jer su škole u kojima treniramo u neposdrednoj blizini većine naših članova, a takođe u njima postoji adekvatno grejanje.

Na iznenađenje i samih trenera, koji su uprkos izuzetno otežanom saobraćaju u subotu bili na svojim radnim mestima u tačno vreme, veliki broj naših članova se probilo do školskih sala u želji da odrade još jedan u nizu treninga.

Sve smo ovekovečili slikama na kojima su naši članovi sa svojim trenerima ispred snegom obučenih dvorišta škola u kojima treniramo.

 

 

RK „Novi Beograd“ jači i od snega

Prijatelji sajta

rukometni savez beograda rukometni savez srbije evropska rukometna federacija svetska rukometna federacija

teluslogo  balkan handball logo contractorbaner,-speed,-mali

Tizi balon centraBoreas