Broj gledalaca: 700
Sudije: Arsenović i Ivanović.
Sedmerci: Novi Beograd 2(2), Železničar 1(1).
Isključenja: Novi Beograd 14 minuta, Železničar 18 minuta.

Novi Beograd: Nikolić, Matičić, Popović, Dubljević, Bjelić 4, Bojičić 3, Radenković 5(2), Čučković, Marjanović, Minić 4, Beljin 2, Radoničić 1, Laović 5, Stevanović, Zdravković (7 odbrana), Dimitrijević (14 odbrana).

Železničar: Kozomora 2, Savić 1(1), Pavić 5, Slijepčević, Petrović, Čukić, Kovačević 5, Šljakinić (11 odbrana), Belić 3, Anteselić, Pavlović, Plavšić 4, Pešić, Jezdimirović (2 odbrane), Pilić 2, Pernar.

Igrač utakmice: Aleksandar Laović (Novi Beograd)

U sjajnoj atmosferi dvorane Pinki u Zemunu pred preko 700 gledalaca naši prvotimci su zabeležili drugu uzastopnu pobedu. Posle uvodnih 15-ak minuta i vođstva Železničara od 1-2 gola razlike rukometaši Novog Beograda su zaigrali mnogo bolje u odbrani što je brzo rezultiralo prekoretom. U tim momentima u odbrani su prednjačili Stevanović i Dubljević a sjajan na golu je bio Dimitrijević koji je u prvom delu zabeležio 12 odbrana. Početkom nastavka održavali smo prednost od 2-3 gola najviše zahvaljujući raspoloženom Laoviću. U 49. Minute imali smo, činilo se, nedostižnih 19-14. Tada smo bez potrebe igrali brzoplete napade I tu konfuziju u našim redovima iskusni gosti su iskoristili I u dva navrata došli na samo 2 gola razlike i posed lopte. U odlučujućim momentima Luka Minić je dao 2 gola iz teških pozicija što je osiguralo novu pobedu i veliku radost mnogobrojnih navijača.
U poluvremenu utakmice predstavljeni su i novi polaznici škole rukometa našeg kluba koji su redom istrčavali na teren uz ovacije publike.
Sledeća utakmica je u sredu (26.10.) u 16.30 h u hali Pinki protiv ekipe Spartak Vojput iz Subotice.