Gledalaca: 400
Sudije: Živić , Stamenić (Kragujevac)
Sedmerci: Zlatar 2(1), Novi Beograd 3(1)
Isključenja: Zlatar 8 minuta, Novi Beograd 8 minuta

Zlatar: Španjević, Milekić, Veljković 2, Radić 2, Bujišić 2, Gujaničić, Rajić 5, Zečević 7, Ćurčić, Jelić (19 odbrana, 1 sedmerac), Džekulić 4, Bojanović, Jozović (2 odbrane), Grbić 3(1), Dragašević, Mijatović 5.

Novi Beograd: Nikolić 2, Matičić 7(1), Bijelić 2, Bojičić 4, Radenković 1, Čučković, Trivić, Beljin 7, Radoničić 3, Stevanović 1, Trtović, Dimitrijević (16 odbrana, 1 sedmerac), Laović 2.

Igrač utakmice: Jelić Mihajlo (Zlatar)

Dok su rukometaši Novog Beograda igrali utakmicu poslednjeg kola jesenjeg dela prvenstva u Novoj Varoši je padao prvi ovogodišnji sneg u kome nam je i ostala priželjkivana pobeda. Utakmica protiv Zlatara je bila kao preslikana sa nekoliko prethodnih gostovanja . Peto gostovanje naših momaka koje smo izgubili sa golom razlike. Izuzetna borbenost i zalaganje naših prvotimaca, dosta dobra igra tokom većeg dela utakmice nije krunisana sa dva boda najviše zbog izuzetno loše realizacije, pogotovo u momentima kada smo imali priliku da prelomimo utakmicu i rešimo je u našu korsit. Dva su ključna momenta utakmice. Prvi je bio kraj prvog i početak drugog poluvremena, kada smo pri rezultatu 16-13 za nas primili gol sa igračem manje u poslednjim sekundama prvog poluvremena, a početkom drugog nismo iskorsitili dva napada sa igračem više što iskusni domaćini kažnjavaju sa još 2 pogotka u mreži odličnog Dimitrijevića. Drugi bitan momenat meča se odigrao od 48. do 52. minuta kada smo vodili 24-23 i tada promašujemo sedmerac i ponovo u dva navrata ne kositimo prednost igrača više. Zlatar to ponovo kažnjava i sa 3 uzastopna gola prelazi u novo vođstvo 26-24 – 52. minut. Borili su se naši momci za svaku pohvalu ali kada god smo došli u izglednu situaciju za postizanje gola isprečio se sjajni golman domaćina Jelić. Koliko je zabrinjava toliko i ohrabruje činjenica da smo na svim gostovanjima u ovoj polusezoni bili u najmanju ruku ravnopravni ako ne i bolji rival. Nedostatak iskustva , sreće i ponajviše igrača koji bi u momentima kada se utakmica odlučuje preuzimao odgovornost i rešavao pitanje pobednika u našu korist su glavni razlozi izuzetno slabog bodovnog bilansa Novog Beograda u debitantskoj sezoni u Prvoj ligi.

Nastavak sezone je 26. februara 2012. kada gostujemo verovatno novom superligašu Zaječaru.