Summer Cup 2017
Baner

YouTube kanal

Baner

Novi Beograd na "Eurofestu"

Eurofest logo 2011

 

IMG 3307

 

 

Rukometni klub "Novi Beograd" će na 19. po redu "Eurofestu" učestvovati sa 6 takmičarskih ekipa.
Prijavljeni smo za sledeće kategorije: 1992, 1994, 1999. i 3 ekipe za 2000. i mlađe (mini rukomet). "Eurofest" je međunarodni rukometni festival koji se održava 19. put po redu. Ove godine ušestvovaće preko 150 ekipa iz 20-ak zemalja iz svih krajeva Sveta. RK "Novi Beograd" će i ove godine biti najmasovniji klub na turniru sa oko 70 učesnika. Kao i prethodnih godina i ovaj put očekujemo neku od medalja. Dečaci su maksimalno spremni za takmičenje a sa klupe će ih predvoditi treneri: Miloš Simić, Boban Panić, Miloš Čučković, Branko Milošević i Nikola Maksimović.
Sva dešavanja na turniru roditelji, navijači i prijatelji kluba mogu pratiti preko klupskog sajta www.rknbgd.rs i preko zvaničnog sajta Eurofesta www.eurofest.si

 

KATEGORIJE

 

KATEGORIJA / MA – 2000 / CATEGORY

1. RK NOVI BEOGRAD – A        ( SRB )
2. RK JERUZALEM ORMOŽ       ( SLO )
3. ŠD ŠKOFLJICA                        ( SLO )
4. RK RADEČE - MIK CELJE     ( SLO )
5. RK NOVI BEOGRAD – B        ( SRB )
6. RK KOLUBARA                         ( SRB )
7. RD ISTRABENZ PLINI IZOLA ( SLO )
8. RK NOVI BEOGRAD – C         ( SRB )

 

 

 

KATEGORIJA / MB-1999 / CATEGORY

SKUPINA-A-GROUP                                                   SKUPINA-B-GROUP
1. KF LEDEČ ( CZ )                                        1. RK NOVI BEOGRAD ( SRB )
2. RK KOLUBARA (SRB )                                               2. RK TRSAT ( CRO )
3. RK JERUZALEM ORMOŽ ( SLO )                            3. HUA – LONG ( TW )
4. CDB PERESTRELO ( POR )                                 4. KOROSI DSE ( HUN )
5. RK CIMOS KOPER ( SLO )                                             5. RK KRIM ( SLO )

 

KATEGORIJA / MC – 1998 / CATEGORY

SKUPINA-A-GROUP                                                             SKUPINA-B-GROUP
1. DTJ POLANKA ( CZ )                                                    1. SK ŽERAVICE ( CZ )
                                            2. RK KOLUBARA ( SRB )                                                2. RK CROATIA OSIGURANJE ZAGREB-A ( CRO )
            3. RD ISTRABENZ PLINI IZOLA ( SLO )                                     3. RK TRNJE – B ( CRO )
4. RK TRNJE – A ( CRO )                                                  4. KOROSI DSE ( HUN )
                      5. RK SLOVENJ GRADEC ( SLO )                                       5. RK JERUZALEM ORMOŽ ( SLO )

6. RK CROATIA OSIGURANJE ZAGREB-A (CRO)             6. HC VÖSLAUER ( AT )

7. TEAM KAERNTEN ( AT )


 

KATEGORIJA / MD – 1997 / CATEGORY
1. HC VÖSLAUER                    ( AT )
2. RK TRSAT RIJEKA                 ( CRO )
3. CDB PERESTRELO             ( POR )
4. RK BREŽICE                         ( SLO )
5. RK RADEČE - MIK CELJE ( SLO )
6. RK JERUZALEM ORMOŽ ( SLO )
7. ŠD ŠKOFLJICA                   ( SLO )

 

KATEGORIJA / ME – 1996 / CATEGORY
1. ARENA HECHTEL      ( B )
2. DTJ POLANKA              ( CZ )
3. RK TRSAT RIJEKA           ( CRO )
4. CDB PERESTRELO        ( POR )
5. MRK KRKA                       ( SLO )
6. RK GROSUPLJE            ( SLO )
7. ŠD ŠKOFLJICA               ( SLO )



 

KATEGORIJA / MF – 1994 / CATEGORY

 

SKUPINA-A-GROUP                                                           SKUPINA-B-GROUP
1. DTJ POLANKA ( CZ )                                           1. TJ SOKOL BASF CHRUDIM ( CZ )
2. HBKSE HAJDUBOSZORMENY ( HUN )              2. RD ISTRABENZ PLINI IZOLA ( SLO )
3. CDB PERESTRELO ( POR )                          3. QATAR NATIONAL TEAM ( QAT )

4. SLOVENIJA NATIONAL TEAM ( SLO )                  4. RK NOVI BEOGRAD ( SRB )
5. RK CIMOS KOPER ( SLO )                                   5. RK JERUZALEM ORMOŽ ( SLO )
6. WUN – SHAN ( TW )                                              6. SZENTGOTTHARDI TIGRISEK (HUN )
7. MRK KRKA ( SLO )                                                       7. KF LEDEČ ( CZ )

8. SOKOL PRAHA VRSOVICE ( CZ )

 

 

KATEGORIJA / MG – 1992 / CATEGORY

1. TJ SOKOL BASF CHRUDIM         ( CZ )
2. RK NOVI BEOGRAD                        ( SRB )
3. JISKRA TREBON                            ( CZ )
4. MRD DOBOVA                                  ( SLO )
5. TJ SPARTA KUTNA HORA              ( CZ )
6. RD ISTRABENZ PLINI IZOLA          ( SLO )
7. RUDI TEAM                                        ( SLO )

 

KATEGORIJA / MH – SENIOR / CATEGORY

1. BOHEMIANS PRAHA ( CZ )                   1. SOKOL HC PREROV ( CZ )
2. TALENTI (SLO)                                         2. RK KRONCE ( SLO )
3. TJ CHODOV PRAHA ( CZ )                     3. SK VELKA BYSTRICE ( CZ )

  4. THE PRINCE PUB ( SLO )                   4. RD K.I.H.H. "KAFFETTINO BAR" ( SLO )
  5. RK STUDENTSKI GRAD ( SRB )        5.


 

KATEGORIJA / WA – 2000 / CATEGORY
1. KF LEDEČ                                 ( CZ )
2. RK ORIJENT PRESOFLEX     ( CRO )
3. RK KOLUBARA                           ( SRB )
4. LONG - JING                               ( TW )
5. ŽRK UMAG                                   ( CRO )


KATEGORIJA / WB – 1999 / CATEGORY
1. ŽRK UMAG                           ( CRO )
2. CDB PERESTRELO          ( POR )
3. ŽRK CASINO IZOLA           ( SLO )
4. RK KRIM MERCATOR        ( SLO )
5. RK JERUZALEM ORMOŽ    ( SLO )
6. LONG JING                         ( TW )
7. D.R.Š.A.M.                             ( SLO )

 

KATEGORIJA / WC – 1998 / CATEGORY

1. HANDBALL WITASEK FELKIRCHEN ( AT )                                       1. DHK ZORA OLOMOUC ( CZ )
2. DHC SLAVIA PRAHA ( CZ )                                                          2. RK ORIJENT PRESOFLEX ( CRO )
3. ŽRK UMAG ( CRO )                                                                           3. SOKOL PRAHA VRSOVICE ( CZ )
4. HBKSE HAJDUBOSZORMENY ( HUN )                                               4. RK KRIM MERCATOR ( SLO )
5. RK BURJA ( SLO )                                                                5. RK BUZET ( CRO )
KATEGORIJA / WE– 1996 / CATEGORY

1. ŽURD KOPER ( SLO )                                                          1. RK MLINOTEST AJDOVŠČINA ( SLO )
2. SK ZERAVICE ( CZ )                                                               2. SOKOL PRAHA VRSOVICE ( CZ )
3. ŽRK SEŽANA ( SLO )                                                                      3. CDB PERESTRELO ( POR )
4. SHAN JIAO ( TW )                                                                             4. ŽRD ŠKOFJA LOKA ( SLO )
5. HANDBALL WITASEK FELKIRCHEN ( AT )                                     5. DHC SLAVIA PRAHA ( CZ )
6. ŽRK BREŽICE ( SLO )                                                                 6. ŽRK CASINO IZOLA ( SLO )

 

 

KATEGORIJA / WF – 1994 / CATEGORY

 

1. ŽRD ŠKOFJA LOKA                                 ( SLO )
2. VLAAMSE HANDBALVERENIGING ( B )
3. RK KRIM MERCATOR                           ( SLO )
4. CDB PERESTRELO                            ( POR )
5. ŽURD KOPER                                     ( SLO )
6. KF LEDEČ                                        ( CZ )
7. SLOVENIJA NATIONAL TEAM          ( SLO )

 

KATEGORIJA / WF – WG / CATEGORY

1. MAESTRAL – WF ( SLO )                                        1. DHK ZORA OLOMOUC - WG ( CZ )
2. DHK LOKO LIBEREC - WG ( CZ )                                   2. RK ZVEZDA LOGATEC - WG ( SLO )
3. CDB PERESTRELO - WF ( POR )                                            3. SC VETESI - WF ( HUN )
4. TV ASSLAR - WG ( D )                                                4. VLAAMSE SELECTION - WF ( B )
5. RK BURJA - WG ( SLO )                                                             5. ŽRK IZOLA ( SLO )

 

 







Objavljeno 30. Juna 2011


Prijatelji sajta

rukometni savez beograda rukometni savez srbije evropska rukometna federacija svetska rukometna federacija

teluslogo  balkan handball logo contractorbaner,-speed,-mali

Tizi balon centra