Sedmerci: Novi Beograd 3(3), Partizan 2 4(4)

Isključenja: Novi Beograd 14 minuta, Partizan 2 2 minuta

Novi Beograd: Bijelić 3, Vrga 1, Dimitrijević, Dubljević 3, Kokotović, Mandić 9, Milutinović, Minić A. 4, Minić L. 6(3), Mladenović 1, Peić 1, Pupavac 2, Stanković 1, Stanojević, Stanojlović, Cvetković 2.

Partizan 2: Ivanović 5, Iričanin 2(1), Janković N. 4, Maksić 2(1), Marković, Mikić 1, Milenković 1, Nikolić A. 1(1), Pavlović, Radivojević Bj., Radivojević Br., Radovanović 3, Stevanović 3, Todorović, Tomić 1(1), Trnavac.

Igrač utakmice: Mandić Nenad (Novi Beograd)

Novi Beograd je drugi put za redom igrao pred domaćom publikom. Ovog puta dočekali smo podmladak Rukometnog kluba Partizan. I za njih je Pinki bio neosvojiva tvrđava.

Furiozan početak naših momaka i već u petom minutu vodili smo 3:0. Međutim sjajni Nikola Janković sa tri vezana gola topi prednost domaćina i dovodi ekipu Partizana u vođstvo 5:4. Trener Novobeograđana Vlada Šimičić je morao da reaguje sa tajm autom u 15.minutu ali naši momci nisu uspeli da do kraja poluvremena prelome rezultat. Na odmor se otišlo sa rezultatom 14:14.

Drugo poluvreme-druga priča. Za 10-ak minuta sjajnom igrom u napadu Nenada Mandića i Alekse Minića pravimo razliku od osam golova (23:15). I u odbrani smo zaigrali oštrije predvođeni borbenim Nikolom Bijelićem. Mlada ekipa Partizana je pokazala izuzetnu požrtvovanost i sjajnu igru. Bez obzira na mladost i neiskustvo izdvojili su se pre svega Ivanović Nikola i već gore pomenuti Janković NikolaNa kraju ubedljiva i zaslužena pobeda rukometaša Novog Beograda 33:23.

Naredno kolo naši rukometaši gostuju ekipi Smedereva. Utakmica je na program u nedelju (16.11) u 19.00 časova.