Summer Cup 2017
Baner

YouTube kanal

Baner

Pioniri Novog Beograda na novom ispitu

Pioniri Novog Beograda na novom ispitu

Dečaci rođeni 2000.godište otputovali su na turnir „Dubrava 2014“ koji se odžava u Zagrebu (HR) od 28.8. do 31.8.  Našim momcima će ovo biti sjajan test za predstojeća domaća takmičenja koja ih očekuju već u prvim nedeljama septembra. Želimo im puno uspeha u takmičenju!!!

”DUBRAVA” – 2014.
RASPORED I SATNICA ODIGRAVANJA UTAKMICA 00'


Grupa A Grupa B
1. RK DUBRAVA 1. RK ZAGREB
2. RK MAKSIMIR PASTELA 2 2. RK PAVLEKI
3. HRK GORICA 3. RK MAKSIMIR PASTELA 1
4. MRK DUGO SELO 4. RK VARAŽDIN 1930
5. RK NOVI BEOGRAD 5. RK ZG – DUBRAVA 2
6. RK ZG – DUBRAVA 1 6. RK MEDVEŠČAK NFD

 

ČETVRTAK, 28.08.2014.

VREME BROJ UTAKMICE KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
14,10 01 00' – B Maksimir Pastela 1 – Medveščak NFD
15,00 02 00' – A Dubrava - Gorica
15,50 03 00' – B Maksimir Pastela 1 - Pavleki
16,40 04 00' – B Medveščak NFD - Zagreb
17,30 05 00' – A Dugo Selo – Maksimir Pastela 2
18,20 06 00' – B Pavleki – Zagreb
19,10 07 00' – A Gorica – Novi Beograd

 

PETAK, 29.08.2014.

VREME BROJ UTAKMICE KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
9,00 08 00' – A Dubrava – Dugo Selo
9,50 09 00' – B Varaždin 1930 – Zagreb
10,40 10 00' – A Maksimir Pastela 2 – Gorica
11,30 11 00' – A Dubrava – Novi Beograd
12,20 12 00' – B Varaždin 1930 – Pavleki
13,10 13 00' – A Dugo Selo – Gorica
14,00 14 00' – B Maksimir Pastela 1 – Zagreb
14,50 15 00' – B Medveščak NFD – Varaždin 1930
16,00 16 00' – A Novi Beograd – Maksimir Pastela 2
16,50 17 00' – B ZG Dubrava 2 – Varaždin 1930
17,40 18 00' – A ZG Dubrava 1 – Dugo Selo
18,30 19 00' – B Pavleki – Medveščak NFD
19,20 20 00' – B ZG Dubrava 2 – Maksimir Pastela 1
20,10 21 00' – A ZG Dubrava 1 – Dubrava

 

SUBOTA, 30.08.2014.

VREME BROJ UTAKMICE KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
9,00 22 00' – B ZG Dubrava 2 – Zagreb
9,50 23 00' – A ZG Dubrava 1 – Novi Beograd
10,40 24 00' – A Maksimir Pastela 2 – Dubrava
11,30 25 00' – B Medveščak NFD – ZG Dubrava 2
12,20 26 00' – B Maksimir Pastela 1 – Varaždin 1930
13,10 27 00' – A ZG Dubrava 1 – Maksimir Pastela 2
14,00 28 00' – A Novi Beograd – Dugo Selo
14,50 29 00' – B Pavleki – ZG Dubrava 2
16,00 30 00' – A Gorica – ZG Dubrava 1
16,50 31 00' utakmica za 11. mjesto A6 – B6
17,40 32 00' utakmica za 9. mjesto A5 – B5
18,30 33 00' ¼ A1 – B4
19,20 34 00' ¼ B1 – A4
20,10 35 00' ¼ A2 – B3
21,00 36 00' ¼ A3 – B2

 

NEDELJA, 31.08.2014.

VREME BROJ UTAKMICE KATEGORIJA UTAKMICA REZULTAT
8,00 37 00' poraženi iz ut.br. 33 – poraž. iz ut.br. 36
8,50 38 00' poraženi iz ut.br. 34 – poraž. iz ut.br. 35
9,40 39 00' ½ pobj.ut.br. 33 – pobj.ut.br. 36
10,40 40 00' ½ pobj.ut.br. 34 – pobj.ut.br. 35
11,30 41 00' ut. za 7. mjesto poraženi iz ut.br. 37 - 38
12,20 42 00' ut. za 5. mjesto pobjednici iz ut.br. 37 - 38
ŠD DUBRAVA
14,10 43 00' utakmica za 3. mjesto
15,00 44 00' utakmica za 1. mjesto

Prijatelji sajta

rukometni savez beograda rukometni savez srbije evropska rukometna federacija svetska rukometna federacija

teluslogo  balkan handball logo contractorbaner,-speed,-mali

Tizi balon centraBoreas