Summer Cup 2017
Baner

YouTube kanal

Baner

Vesti iz Lunda


Juče smo bili specijalni gosti Zorana Roganovića na utakmici Elitne švedske lige H43 – Alingsos. Crnogorski reprezentativac je pružio fenomenalnu partiju u pobedi svog tima 29-26. Sjajni desni bek je postigao čak 12 golova, a svaki od njih rukometaši Novog Beograda su ispratili sa ovacijama. Posle utakmice Zoran je strpljivo delio autograme našim klincima a napravili smo i nekoliko zajedničkih fotografija. Zoran je u znak zahvalnosti za sjajnu podršku poklonio svima znojnice „kepma“ čiji je i promoter...
Izgubljeno – nađeno. Ovako nešto se retko sreće kod nas. Naime, član najmlađe grupe našeg kluba Uroš Mazalica je nakon doručka zaboravio svoju torbicu sa novcem i telefonom okačenu na stolicu. Nakon što je osoblje restorana videlo da nešto tražimo pitali su nas o čemu se radi. Kada je naš trener Nikola rekao da smo izgubili torbicu rekli su nam da znaju gde je. Doneli su nam Uroševu torbicu i svi smo po malo bili u čudu da su nam je vratili... Svaka čast za gest!
Sreda pre podne je bila rezervisana za šoping . Svi zajedno smo išli u veliki tržni centar „Nova Lund“. Najpopularnije su svakako bile sportske radnje: Intersport, Stadium, Tim Sportia... najprodavaniji artikal među našim rukometašima bile su najnovije „Adidas“ patike model – Stabil. Kao da su se dogovorili da svi do jednog kupe isti model patika. Od najstarijih do najmlađih. Svavako da će „Adidas“ imati lepu promociju novog modela na terenima širom Srbije. Većina najmlađih je kupovala i „Select“ lopte... Posle uspešnog šopinga možemo zaključiti da u RK“Novi Beograd“ nema krize J
Starosedeoci u Lundu. Treneri našeg kluba Simić Miloš i Nikola Maksimović su na turniru „Lundaspelen“ učestvovali već nekoliko puta. Milošu je ovo četvrto učećše a Nikoli šesto učešće na turniru za redom! Mnogi bi pomislili da su i odrasli u Lundu jer na svakom im se neko javlja. U svakom slučaju nih dvojica su mešu najpopularnijima u Lundu – jednostavno svi ih znaju!
Novi Beograd iz Kragujevca! Doktor naše ekspedicije Vladimir Radović u Lundu nosi jaknu svog matičnog kluba Radničkog iz Kragujevca. Već nekoliko puta je upitan da li je pored „Radničkog“ još neka naša ekipa učesnik na turniru?! Nakon više sličnih situacija trener Nikola je dao predlog da za sledeću godinu svi na svojim jaknama odštampaju „Novi Beograd“ kako ne bi bilo zabune među Šveđanima. Verujemo da će se do tada javiti i neki sponzor i obezbediti svim igračima klupske jakne...

 

Prijatelji sajta

rukometni savez beograda rukometni savez srbije evropska rukometna federacija svetska rukometna federacija

teluslogo  balkan handball logo contractorbaner,-speed,-mali

Tizi balon centraBoreas