Summer Cup 2017
Baner

YouTube kanal

Baner

Novobeogradski „Maratonci“

Novobeogradski maratonci 2014   001

Među 20.000 hiljada učesnika trke zadovoljstva na 27.Beogradskom maratonu bilo je i 20-ak članova rukometnog kluba Novi Beograd koji su umesto treninga istrčali 5 km predvođeni trenerom Nikolom Maksimovićem. Većim delom trke dosta naših članova je bilo među vodećom grupom rekreativaca. Bitno je istaći da je nabrži bio Stojković Ivan kapiten ekipe 2000.godišta, drugi na cilj od naših članova stigao je Žarković Nemanja, dok je trener Nikola stigao iz njih dvojice. Četvrtoplasirani maratonac u obeležjima Novog Beograda bio je Uroš Stanić.

Nekoliko roditelja svoje učešće na 27. Beogradskom maratonu obeležilo je uglavnom šetnjom. Verujemo da će sledeće godine biti u boljoj kondiciji i pretrčati deonicu od 5 kilometara poput njihove dece.

Najvažnije je da su svi bez većih problema završili trku zadovoljstva i potom se su počastili u obližnjem Mcdonaldsu.

Prijatelji sajta

rukometni savez beograda rukometni savez srbije evropska rukometna federacija svetska rukometna federacija

teluslogo  balkan handball logo contractorbaner,-speed,-mali

Tizi balon centraBoreas