Vrilitos – 3.dan

U utakmici za prvo mesto u grupi bolji od nas bili su dečaci iz reprezentacije Izraela i pobedili 22-16. Dosta dobar početak naših igrača i početno vođstvo (4-2) nismo iskoristili da održimo prednost. Izraelci su koristili fizičku dominaciju i golovima iz prolaza brzo preokrenuli rezultat. Do kraja poluvremena vodili su uglavnom od 2-3 razlike. Gol Golubovića u poslednjoj sekundi iz deveterca dao nam je nadu da možemo od preokreta. Početkom drugog poluvremena imali smo tri promašena zicera za redom što je bilo presudno da Izrael stekne sigurnu prednost koju ni jednog momenta nismo uspeli da ugrozimo...

U sutrašnjem 1/4 finalu protivnik nam je sjajna ekipa Zagreba koja je do sada sve svoje protivnike dobila dvocifrenom razilkom. Utakmica se igra u 10.30 h po našem vremenu uz direktan prenos na sajtu www.sporsthero.gr