Vrilitos – 2.dan

Dobar start naših dečaka na Vrilitosu. Na otvaranju turnira savladali smo simpatičnu ekipu iz Atine – Panionios 28-16 (15-3). Odličan početak i vrlo brzo stečena velika prednost bili su odlučujući za miran tok utakmice i održavanje prednosti. Trener Maksimović je većini dečaka pružio priliku da igraju.

U drugoj utakmici igrali smo protiv takođe grčke ekipe Pelie. Ponovo dosta dobar poetak meča i već posle 10-ak minuta smo stekli prednost od 7 golova koju smo održavali do kraja meča. Malo problema imali smo početkom drugog poluvremena kada je protivnik odigrao presing i oduzeo nam nekoliko lopti ali samo za smanjenje rezultata. Konačan rezultat bio je 29-21 za Novi Beograd.

U nedelju u 12.30 časova po našem vremenu igramo utakmicu za 1.mesto u grupi protiv odlične reprezentacije Izraela – njihove prve ekipe! Fizički dosta jaka ekipa sa agresivnim i dubokim odbranama biće svakako težak protivnik.