Mesto odigravanja: Hala OŠ"Vuk Karadžić"
Broj gledalaca: 20

Sudije: Rajić, Dragomirović (Beograd)

Sedmerci: Mladost -, Novi Beograd 1(1)

Isključenja: Mladost 2 minuta, Novi Beograd 8 minuta.

Novi Beograd: Radosavljević, Vrga 2, Kovačević 8, Andrejević 7(1), Gvoić, Bijelić 7, Beljin 5, Stanković L. (4 odbrane), Peić, Milutinović 1, Stanojević, Nikolić 1, Vujović 3, Puletić (9 odbrana), Dimitrijević, Ivanović.

Igrač utakmice: Bijelić Nikola

Gostovanje poslednje plasiranoj ekipi Mladost iz Smederevske Palanke moroa da nam bude velika opomena pred završnicu lige.Izuzetno neozbiljan pristup utakmici umalo nam se nije osvetio. Igrači su pre izlaska na teren već upisali dva boda i uveliko razmišljali o gostovanju u Valejvu narednog vikenda.

Domaćini su iskoristili naš opušten ulazak u meč. U 12. minutu imali su prednost 9-5. Nakon toga za samo 10-ak minuta ozbiljnije igre naši momci preokreću rezultat na 17-12. Tada smo imali priliku da rešimo utakmicu ali sa nekoliko početničkih grešaka dozvolili smo domaćinu da smanji iz kontranapada, a do kraja poluvremena da i povede 19-18.

Drugo poluvreme proteklo je uglavnom u vođstvu Mladosti, največa razlika bila je u 46. Minutau 27-24. Agresivnijom odbranom i sa nekoliko golova iz kontranapada ulazimo u egal završnicu gde smo imali više koncentracije od domaćina. Golovima Andrejevića i Bijelića stižemo do dva velika boda!

U narednom kolu gostujemo Metalcu iz Valjeva. Meč koji može direktno da odluči poredak na vrhu tabele.