Broj gledalaca: 200

Sudije: Savić, Radulović (Beograd)

Sedmerci: Požarevac 3(3), Novi Beograd 3(3)

Isključenja: Požarevac 12 minuta, Novi Beograd 14 minuta.

Požarevac: Tomić (17 odbrana), Stevanović 7, Gamber 2, Vokši 3, Veljković 3, Avramović 2(1), Džolić, Cvetković, Janković 5, Vučković, Dević 1, Milošević 2, Nedeljković 1, Manić 9, Mladenović, Čavaljuga 8(2).

Novi Beograd: Radosavljević 1, Radojičić 1, Stanković 1, Kovačević 2, Andrejević 4(2), Bijelić 1, Beljin 4(1), Zdravković (3 odbrane), Peić, Milutinović 2, Gvoić 1, Nikolić 2, Vujović 8, Puletić (1 odbrana), Dimitrijević (4 odbrane).

Naši prvotimci su pretrpeli pravu katastrofu od lidera lige Požarevca! Poraz od 15 golova razlike je za svaku kritiku. Nikakvo opravdanje ne može da bude što smo bili lišeni usloga nakoliko igrača, kao ni povreda Vujovića početkom drugog poluvremena. Podatak da je u 36. minutu Požarevac vodio samo dva gola razlike (21-19) a da je na isteku 60. minuta rezultat bio 42-27 dovoljno govori o dešavanjima na terenu u drugom poluvremenu. Razbijena odbrana, neorganizovan napad i predaja već u 40. minutu su razlozi za brigu trenera Maksimovića i igrača.

U narednom kolu dočekujemo odličnu ekipu Sinđelića. Biće to prilika da se popravi loš utisak iz Požarevca.