Sudije: Pandžić i Mošorinski (Novi Sad)

Sedmerci: Smederevo - Novi Beograd 2(2)

Isključenja: Smederevo 6 minuta, Novi Beograd 8 minuta

Smederevo: Jovičić, Paločević 3, Đorđević 1, Panić, Milentijević 1, Petrović, Maksić, Jovanović 6, Dobrić, Bugarinović, Drakula 1, Stamenković, Krstić, Radojković 9, Ristić 2, Stojković.

Novi Beograd: Savić 2, Minić , Peić 1 , Nikolić, Puletić (4 odbrane), Milutinović 6, Bijelić 2, Beljin 10 (2), Stanković 1, Vrga 2, Andrejević, Ivanović , Kovačević 4, Stanojević, Zdravković (8 odbrana), Dačević 8.

Igrač utakmice: Stevan Beljin (Novi Beograd)

U derbi utakmici devetog kola Prve lige Centar prvotimci Novog Beograda su protutnjali Smederevom! U najboljem meču sezone naši momci su odigrali izvanrednu utakmicu i pokazali da im je forma na zavidnom nivou. Već od početka utakmice bilo je jasno da ćemo dominirati terenom. Bekovska linija Dačević, Beljin i Milutinović odigrala je bez greške, a domaćini nisu imali rešenje za njih ceo meč. Posle 10 minuta igre vodili smo 8-4, da bi u sjajnom finišu prvog poluvremena serijom 6-0 povećali razliku do makismalnih 10 golova prednosti. U nastavku su Smederevci zaigrali dosta angažovanije i u nekoliko navrata uspeli da smanje na 7 golova zaostatka. Ipak naši rukometaši još jednom pojačavaju tempo i vraćaju na velikih 10 golova prednosti. Završnicu utakmice su odigrali rezervisti koji su samo održali rezultatsku prednost.