Broj gledalaca: 70

Sudije: Purić i Cvetičanin (Beograd)

Sedmerci: Sinđelić 3(2), Novi Beograd 2(2)

Isključenja: Sinđelić 10 ,Novi Beograd 20 minuta

Novi Beograd: Savić 5, Minić 1, Peić 1, Radosavljević, Čučković (1 sedmerac), Milutinović 2, Bijelić 4, Beljin 9(2), Stanković, Vrga, Andrejević, Stevanović , Pupavac, Stanojević, Zdravković (12 odbrana), Dačević 4.

Igrač utakmice: Stevan Beljin (Novi Beograd)

Prvotimci Novog Beograda uspešno se preboleli nesrećno izgubljen bod protiv Požarevca i slavili na neugodnom gostovanju u balonu Sinđelića. Odlično smo počeli utakmicu. Izuzetno motivisani igrači u dresovima Novog Beograda su jakom odbranom stekli lepu prednost od 5-2 (11. minut). Povratnik u ekipu Luka Dačević tada prilčno neoprezno dobija svoje drugo isključenje što nam je u tom momentu predstavljalo veliki problem. Sinđelić to koristi i vrlo brzo su preokrenuli u njihovu korist (7-6, 18. minut). U samoj završnici poluvremena sjajne role imali su krila Savić i Bijelić koji je sa desnokrilne pozicije doneo preokret pred odlazak na odmor.

Drugo poluvreme obeležila je sjajna odbrana 6-0 potpomognuta sa tek oporavljenim Dušanom Zdravkovićem koji je imao bitne intervencije u presudnim momentima, pogotovo u situacijama sa igračem manje, dva puta čak i sa dva igrača manje! U napadu se razigrao i Beljin koji je preuzimao odgovornost u odsudnim momentima utakmice. Već od 40. minuta smo stekli prednost od 5 golova i sigurnom igrom do kraja je i zadržali.

U sedmom kolu Novi Beograd dočekuje Mladost iz Smederevske Palanke. Utakmica se igra u nedelju (3.11.) u hali Pinki.