Mesto odigravanja: Hala SC Voždovac na Banjici
Broj gledalaca: 250

Sudije: Dušan i Željko Vasiljević (Požarevac)

Sedmerci: Obilić 1(1),Novi Beograd 5(4)

Isključenja: Obilić 18 minuta, Novi Beograd 16 minuta

Novi Beograd: Savić, Minić 1, Dubljević 2, Peić 3, Kovačević 3, Čučković (4 odbrane), Milutinović, Bijelić 1, Beljin 7, Radenković 5(4), Stanković, Nikolić 1, Stevanović , Andrejević 2Stanojević, Puletić (7 odbrana).

Derbi utakmica 4. Kola PRLM Centar pripala je domaćim "Vitezovima". Obilić je kaznio sve propuste naše mlade ekipe i posle velikog preokreta u prvom poluvremenu dobrom igrom u nastavku zasluženo osvojio dva vredna boda! Furiozno su naši igrači počeli utakmicu. Već u 6. minutu poveli 5-1, u 11. je bilo 8-3 a u 15.minutu velikih 11-4. Tada nastupaju ključni momenti utakmice. Naime, nervozni igrači Obilića dobijaju 2 isključenja u kratkom intervalu, ali rukometaši Novog Beograda u dva navrata ne uspevaju da iskoriste brojčanu prednost od 2 igrača više. Kazna je brzo stigla i sa tri vezana gola domaćini prilaze na pristojnih 11-7. U tim momentima promašujemo sedmerac i odlična prilika da na odmor odemo sa prednošću od 5-6 golova odlazi u nepovrat. U drugom poluvremenu iskusniji igrači Obilića predvođeni sjajnim Stojićem na golu preuzimaju inicijativu i vrlo brzo dolaze do izjednačenja. Nakon nekoliko minuta prelaze u vođstvo i u pojedinim momentima stiču ubedljivih 8 golova prednosti. Do kraja utakmice igrači Novog Beograda samo uspevaju da smanje razliku...

U petom kolu Novi Beograd dočekuje do sada jedinu neporaženu ekipu Požarevca. Utakmica se igra u subotu (19.10.) u 19.30 h u hali "Pinki".