1999. uspešan start1999. uspešan start

Dečaci 2000.

Novi Beograd A – Partizan C 22-7 (13-2)

Novi Beograd A: Tasić, Jočić, Ljubičić, Karleuša, Milinković, Kovačević, Stojković, Marić, Kostić, Samardžić, Ivkov, Adžić, Stanić.

Ubedljiva pobeda A ekipe protiv nejakog Partizana C. Za pohvalu je zalaganje i borbenost svih momaka. Svi su dobili podjednaku priliku i uglavnom je i iskoristili.

Novi Beogad B – SC Voždovac 2012 24-9 (11-7)

Novi Beograd B: Tomov 6, Milunović 5, Golubović 1, Đotunović 2, Kovačević 1, Biočanin 1, Dželešoski 2, Milojević 5, Đerić, Mladenović 1, Anđelković.

Podatak da je protivnik nastupio sa samo 6 igrača očigledno je opustila naše dečake. Nakon rezultata 5-5 i tajm auta trenera Maksimovića zaigrali smo mnogo angažovanije u odbrani , a i napad je bio neuporedivo efikasniji. Pobeda ni jednog trenutka nije dolazila u pitanje.

Dečaci 1999. godište

Rakovica – Novi Beograd B 13-19

Novi Beograd A – Novi Beograd C 18-7 (8-5)

Novi Beograd A: Nešić, Jovanović P, Jovanović L 2, Stojanović 3, Međedović 5, Janićijević 2, Mazalica 2, Knežević, Daljević 3, Nenadović 1, Anđelković.

Novi Beograd C: Tasić, Rajić, Đotunović, Karleuša, Ljubičić, Kovačević, Dželešoski, Stojković 2, Biočanin, Milojević, Samardžić, Kostić 1, Milunović 1, Tomov, Adžić 1, Golubović 2, Ivkov, Milinković.

Zaslužena pobeda satrijih klupskih drugara. Momci iz C ekipe su samo u prvom poluvremenu dostojno parirali A ekipi. U nastavku je golman Nešić zatvorio prilaze golu, dok su Međeović, Daljević I Stojanović bili efikasni u napadu.