Broj gledalaca: 100

Sudije: Stamenković, Milošević (Beograd)

Isključenja: Novi Beograd 20 minuta, Primus 12 minuta

Sedmerci: Novi Beograd 0 , Primus 4 (1)

Novi Beograd: Savić 5, Andrejević 3, Bijelić 1, Beljin 2, Radenković 8, Čučković (3 sedmerca), Vrga, Minić L. 4, Mandić 2, Stevanović 1, Puletić (8 odbrana), Laović 5.

Igrač utakmice: Nemanja Radenković (Novi Beograd)

Nervozan početak utakmice sa dva promašena zicera ali i pored toga korektno vođstvo 6-2 (10 minut) za Novi Beograd. Do kraja poluvremena sigurno smo održavali prednost i sa sa pet golova na našem kontu čekali drugo poluvreme. U drugom poluvremenu dosta dobra igra naše ekipe do 48. minuta kada je na semaforu bilo ubedljivih 30-22 za naše momke. I onda se desio neobjašnjiv pad u igri Novog Beograda i u poslednjih 12 minuta postigli smo samo 1 gol, a primili neverovatnih 9 !!! Trener Simić je u tom periodu sa dva time-outa probao da probudi svoju ekipu ali mu nije pošlo za rukom. Čak su naši momci u poslednjem napadu morali da brane nerešen rezultat jer je gostujuća ekipa Primusa imala napad (6 sekundi) za pobedu ali na sreću nije došlo do promene rezultata.

Našim momcima ostaje poslednje, 22.kolo sa ekipom SC Voždovac 2012 da poprave utisak iz drugog dela sezone. Utakmica se igra u petak (19.4.) u 20 časova u hali na Banjici.