1. kolo LMK

1 Kolo LMK

Prošlog vikenda pocela je Liga Mlađih Kategorija (LMK) u organizaciji rukometnog Saveza Beograda! U dve uzrastne kategorije (ostale počinju ovog vikenda), za dečake 1998, i dečake 2000. godište.
Dečaci 2000. A ekipa je bila slobodna, a B ekipa trebala je da igra protiv Partizana B na gostujućem terenu, ali je zbog loših vremenskih uslova  utakmica odložena za četvrtak (18.04.) u 20h na terenu  Vojne gimnazije.
U 1998. godištu doživeli smo poraz koji obecava.  Novi Beograd – Kolubara B  23:33. Kolubara je jedan od kandidata za titulu u ovom godištu. Nastupali smo nekompletni  bez nekolicine standardinh igrača, što zbog bolesti što zbog školskih ekskurzija . Korektna odbrana i odličan napad u prvom poluvremenu nisu bili dovoljni za bolji rezultat. U drugom poluvremenu smo popustili što su Lazarevčani iskoristili da ubedljivo slave. Najvažnije je da su svi igrači  dobili šansu i većina opravdala poverenje trenera Simića. Bitno je  istaći da smo od ove ekipe prošle godine u oba  susreta izgubili sa mnogo većom razlikom, što pokazuje da naši momci napreduju samo je potrebno vremena i strpljenja za bolje rezultate u ovom uzrsatu…