Broj gledalaca: 100

Sudije: Morina, Pavlović (Požarevac)

Sedmerci: Novi Beograd 2(1), Loznica 3(2)

Isključenja: Novi Beograd 10 minuta, Loznica 12 minuta

Novi Beograd: Savić 2, Delić 3, Minić A. 2, Andrejević 2, Bijelić 6, Radenković 1, Vrga 1, Minić L 3, Mandić 5, Stevanović , Pupavac 2, Puletić (14 odbrana), Laović 7(1), Beljin 5, Čučković.

Loznica: Gajić 7, Marković Br. 2, Mičanović, Marković Boš. 1, Lekić 1, Petković, Ćosić, Ilić, Stefanović, Krečković 4(1), Bilbija 2, Miljković 7, Bojanić, Jezidmirović 5.

Igrač utakmice: Nikola Bijelić (Novi Beograd)

Prvotimci su zabeležili ubedljivu pobedu protiv verovatno budućeg drugoligaša Loznice. U laganom ritmu smo tokom celog meča lomili otpor nejakih Lozničana. Trener Maksimović je iskoristio priliku da ukaže šansu igračima sa manjom minutažom u ovoj sezoni. Neki igrači su bili i roviti pa su manje igrali. Od samog početka Novi Beograd je nametnuo svoj stil igre. Dosta trčanja i postignutih golova iz kontranapada. Bitno je istaći sjajan učinak Bijelić Nikole koji je odmenio Minić Luku na netipičnoj poziciji za njega – desno krilo, i u prvom poluvremenu imao odličnih 6-6. Takođe mladi Puletić na golu je bio izuzetno siguran. U nastavku su lepu minutažu dobili srednji bek Aleksa Minić (2 gola, 4 asistencije) kao I već "iskusni" prvotimci Pupavac i Vrga koji su imali odličan učinak prvenstevno u odbrambenim zadacima. Posledjnih 10-ak minuta utakmice odigrao je i tek oporavljeni Mandić koji je imao zapažen učinak za vreme provedeno u igri.

U sledećem kolu Novi Beograd dočekuje Primus.