Broj gledalaca: 150

Sudije: Stefanović, Nenadić (Beograd)

Isključenja: Obilić 6 minuta, Novi Beograd 14 minuta

Sedmerci: Obilić 4(3), Novi Beograd 2(2)

Obilić: Ljubičić 1, Stanković, Radović (12 odbrana), Zatezalo, Đurđević 5(3), Biočanin, Radoničić 8, Ostojić, Miljaković 2, Mirić 3, Milošević 1, Đorđević 5, Teodorović, Vujačić.

Novi Beograd: Savić 1, Delić, Stevanović 2, Andrejević 2, Bijelić 1, Beljin 7, Radenković 4(2), Vrga, Krstić, Minić 2, Mandić 2, Pupavac, Puletić (13 odbrana, 1 sedmerac), Laović 7.

U samom finišu utakmice ostali smo bez drugog boda, koji smo po svemu prikazanom svakako zaslužili. Tokom cele utakmice naši momci su uglavnom imali prednost od 1-3 gola. U prvom poluvremenu smo u tri navrata imali priliku da možda i prelomimo meč jer nekoliko puta ne koristimo priliku da povedemo sa 4 gola prednosti. Ni u ovoj utakmici nas pehovi nisu zaobišli, jer je Mandić u 21.minutu napustio teren zbog povrede skočnog zgloba i do kraja nije mogao da pomogne saigračima. Sudijski kriterijum je bio prilično neujednačen i čini se da su svojim nepravednim odlukama održali domaćina u igri. Pred kraj prvog dela igre Obilić je uhvatio priključak ali smo ipak zadržali minimalno vođstvo golom Stevanovića u poslednjim sekundama prvog dela igre. U nastavku se u našim redovima „probudio" Beljin koji je predvodio naš napad. U 42. minutu smo stekli najveću prednost na utakmici (21-17). Tajm aut iskusnog trenera Bate Obućine domaćini koriste na najbolji način i vrlo brzo smanjuju na samo gol zaostatka. U poslednjih 10 minuta zarađujemo čak 3 isključenja i Obilić je prvi put poveo 57.minutu (27-26). Golovima Radenkovića iz sedmerca i Beljina preokrećemo na 27-28. Zatim smo odbranili napad Obilića i u poslednji minut ulazimo sa loptom u posedu i golom prednosti, kao i igračem manje. Na 30 sekundi do kraja Radenković sjajnom fintom prolazi kroz sredinu i u jasnoj situaciji za postizanje gola biva brutalno odgurnut našta su sudije ostale neme... Time su direktno omogućile domaćinu da u situaciji sa igračem više dođu do velikog boda. U poslednjih 10 sekundi nismo uspeli ni da uputimo udarac ka golu.

Sledeći vikend dočekujemo Loznicu koja se grčevito bori za opstanak...